Dwoje kochanków z Chin wpadło w niezręczną sytuację, gdy ponad trzysta osób zaproszonych na ślub nie przyjechało na imprezę.

Zdarzyło się to w zeszłym roku i w tym czasie w niektóre obszary Chin, uderzył jeden z najsilniejszych huraganów ostatnich lat.

To skłoniło wielu ludzi do zważenia na ostrzeżenia rządu, więc nie odważyli się wyjść na ulice, aby zachować zdrowie i życie.

Jednak to nie powstrzymało młodej panny młodej o imieniu Zhou Tian, ​​która mimo wszystko postanowiła udać się na miejsce ślubu, wyjść za swojego ukochanego. Tak jak się spodziewała, w przestronnej sali udekorowanej na uroczystość prawie nikogo nie było. Jednak jej przyszły mąż czekał na nią przy ołtarzu.

Ze wszystkich zaproszonych przybyło około dziesięciu najbliższych im osób. Inni goście postanowili nie przyjeżdżać na wesele dla własnego bezpieczeństwa.

Kiedy panna młoda i pan młody tradycyjnie złożyli śluby, Zhou powiedziała: „Nikt nie przyszedł — to nie jest straszne, nikt nie może mnie wesprzeć — nic, żadnych fajerwerków — też nic. Potrzebuję tylko Ciebie, nawet jeśli przyjdziesz na ślub przemoczony w deszczu. Cokolwiek wydarzy się w naszym życiu, zostanę twoją żoną. "

Jej ślubna przysięga poruszyła nieliczne osoby, które były w tym czasie na sali, więc podzielili się tym, co wydarzyło się w Internecie. I ta historia, poruszająca najgłębsze struny w ludzkich duszach, natychmiast stała się popularna, zbierając dziesiątki setek polubień i komentarzy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NOWY SPOSÓB NALICZANIA OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI WYWOŁAŁ OGROMNE OBURZENIE WŚRÓD MIESZKAŃCÓW. TRWA DYSKUSJA W TEJ SPRAWIE, WŁADZE MIASTA PROPONUJĄ NIECO INNE ROZWIĄZANIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WARSZAWA: NOWY SPOSÓB NALICZANIA OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI PO LICZNYCH I BURZLIWYCH DYSKUSJACH JEDNAK WEJDZIE W ŻYCIE. WPROWADZONO W NIM JEDNAK PEWNE ZMIANY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: KURIOZALNA SYTUACJA W JEDNEJ Z MIEJSCOWOŚCI. KSIĄDZ LOKALNEJ PARAFII STWIERDZIŁ, ŻE POŚWIĘCENIE HALI SPORTOWEJ POWINNO ODBYĆ SIĘ PONOWNIE. O CO TU CHODZI