Nie ulega wątpliwości, że suknia ślubna jest najważniejszym elementem garderoby kobiety w dniu ślubu. Jej wybranie to nie lada wyzwanie. Każda panna młoda chce bowiem wyglądać najpiękniej w tym wyjątkowym dniu.

Co więcej, suknia ślubna ma dla wielu kobiet tak ogromną wartość, że postanawiają jej nie sprzedawać lecz zostawić sobie na pamiątkę. Okazuje się, że takie suknie ślubne mogą być przydatne podczas realizacji nowego pomysłu, który pojawił się w sieci.

Nowe wyzwanie w sieci

Jak informuje portal Lelum.pl, w Internecie pojawiło się ostatnio nowe wyzwanie pod nazwą Wedding Dress Challenge. O co dokładnie w nim chodzi?

Jak się okazuje, wyzwanie to opiera się na nagraniu filmiku, który ma uwiecznić niecodzienną sytuację. Zadaniem nagrywającej film kobiety jest założenie sukni ślubnej, a następnie nagranie reakcji męża, w chwili gdy mu się w niej pokaże. Emocje są po prostu niesamowite!

Filmiki przedstawiające różnorodne reakcje mężczyzn krążą w aplikacji TikTok. Jest ich już spora liczba, a wciąż pojawiają się nowe!

TikTok:kansaswarren

Jak takie wyzwanie może wpłynać na relacje w związku?

Jak się okazuje, suknia ślubna wywiera niesamowite emocje nie tylko na kobietach, które ją zakładają. Mężczyźni niejednokrotnie również nie mogą opanować łez wzruszenia. Wielu z nich jest pod wrażeniem tego, jak przepięknie wygląda wybranka ich serca w niecodziennej kreacji.

Myślicie, że takie pokazanie się mężowi po latach w ślubnym stroju jest dobrym pomysłem i pomaga odświeżyć związek, który niejednokrotnie jest pogrążony w rutynie? Może taka próba powrotu do zdarzeń sprzed lat dobrze wpłynie na relację i pozwoli obudzić zapomniane uczucie?

TikTok: gene.lagos

Jak informował portal "Życie”: TVP W OGNIU KRYTYKI? "WAKACYJNA TRASA DWÓJKI" WZBUDZIŁA WIELE SPRZECIWÓW I KONTROWERSJI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI