Prosimy Boga, aby ich pobłogosławił i zapewnił im bezpieczeństwo lub by pomógł im w potrzebie.

Kiedy modlimy się konkretnie, nasza wiara rośnie

źródło: YouTube

Widzimy, jak ręka Boża porusza się w imieniu naszej prośby. Buduje nasze zaufanie do Niego, wiedząc, że On nam odpowiada. Być może jest to dla ciebie nowa koncepcja. Bez obaw…

Modlitwa o serce dla Boga

Ojcze, dziękuję Ci za każde z moich drogich dzieci. Panie, znasz ich serca. Znasz ich mocne i słabe strony i każdy szczegół na ich temat. Boże, modlę się, abyś zbliżył ich do siebie. Pokaż im, kim jesteś. Niech zobaczą, jak potrzebują Ciebie, Panie.

Zdobądź ich serca i napełnij je Twoim Duchem. Panie, modlę się, aby szukali Ciebie ponad wszystko. Że kiedy budzą się rano i kładą spać w nocy, będziesz w ich umysłach i sercach. Że wszędzie, gdzie pójdą i we wszystkim, co robią, będą Cię widzieć. W imieniu Jezusa, Amen.

Modlitwa o jedność

Ojcze, dziękujemy Ci za Twoje błogosławieństwo dla naszej rodziny. Pomóż nam być zjednoczonymi. Pomóż nam mówić tym samym językiem i dzielić tę samą wizję, jaką masz dla nas. Panie, prowadź nas i trzymaj na właściwej ścieżce.

Modlę się, aby ŻADNA broń wymierzona przeciwko mojej rodzinie nie przyniosła korzyści. Żaden spisek, podstęp czy plan wroga nie podzieli nas ani nie spowoduje niezgody w naszym domu. Pomóż nam trwać w jedności… preferując siebie nawzajem ponad siebie i kochając Cię ponad wszystko. W imieniu Jezusa, Amen.

O tym się mówi: Znana prezenterka przechodzi trudne chwile. Marcelina Zawadzka została oszukana. O co chodzi

Zerknij tutaj: Wielki zmiany w życiu Piotra Kraśko. Dziennikarz żegna się z pracą. Co się stało

Nie przegap: Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Warto poznać kilka ważnych zasad