Po ogłoszeniu rozstania Piotra i Justyny Żyłów, życie byłej żony skoczka zaczęło nabierać publicznego wymiaru. Zainteresowanie mediów skierowało się na jej działania, od tanecznego show po aktywność w sieci. Jednak po pewnym czasie Justyna zdecydowała się na powrót do prywatności, ograniczając zaangażowanie w mediach społecznościowych. Mimo to, wiele się u niej dzieje, a ostatnio pojawiły się informacje o jej planach ślubnych.


Już od siedmiu lat, od kiedy ogłoszono ich rozstanie, Justyna Żyła stara się znaleźć szczęście poza związkiem z Piotrem Żyłą. Ostateczny rozwód orzeczono w 2018 roku, a od tego czasu sportowiec związał się z aktorką Marceliną Ziętek, z którą buduje swoje życie w nowym domu. Z kolei Justyna pozostała w willi w Wiśle z dziećmi, informuje Interia.


Po okresie bycia singielką, Justyna ogłosiła, że jest zaręczona, a jej życie nabiera nowego kierunku. Mimo zmian, relacje między nią a Piotrem są poprawne, szczególnie w kwestiach dotyczących dzieci. Wspierana przez byłego męża, Justyna znalazła równowagę między życiem rodzinnym a pracą, zwłaszcza po podjęciu pracy w hotelu jako recepcjonistka.


Ostatnio Justyna daje również znać o swoich miłosnych planach, sugerując, że ślub jest bliski. W mediach społecznościowych podzieliła się romantycznymi momentami z partnerem, przedstawiając go jako przyszłego męża. Pasję do gotowania, którą prezentuje w sieci, łączy również z pracą w restauracji, gdzie możemy spotkać ją jako kulinarną pasjonatkę.


Życie Justyny Żyły po rozwodzie jest pełne zmian i nowych doświadczeń, a jej decyzje i aktywność wzbudzają zainteresowanie i sympatię wielu osób, które obserwują jej drogę do szczęścia i spełnienia.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Myślisz, że nie jest twoim synem": Zapytałam męża, który zachowywał dystans do naszego młodszego dziecka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dagmara Kaźmierska nagle otrzymała zaskakujący telefon. Celebrytka kompletnie się tego nie spodziewała. Afera wokół komentarza kolegi z parkietu TzG