Małgorzata Ostrowska-Królikowska, znana polska aktorka, ostatnio zdobywa serca nowych obserwujących w mediach społecznościowych, a wszystko to za sprawą zaangażowania się w głośny konflikt pomiędzy jej synem, Antkiem, a jego byłą żoną, Joanną Opozdą. Wydaje się, że gwiazda "Klanu" może zyskać nie tylko popularność, ale także znaczące korzyści finansowe dzięki udziałowi w medialnej aferze.

Mimo że rok minął od rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, to ich medialne spięcia wciąż przyciągają uwagę publiczności. Celebryci zaciekle podsycają konflikt, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska, grającą w "Klanie", nie mogła pozostać obojętna na sytuację swojego syna. Na początku stanęła w obronie Antka, ale później zdecydowała się na krok w tył, tłumacząc to troską o dobre relacje z wnukiem.

"Kocham swojego wnuka Vincentego ogromnie i ze swojej strony zrobię wszystko, by wzrastał w miłości i spokoju, czego dowodem jest m.in. powstrzymanie się od publicznego komentowania prywatnych spraw rodziców" - podkreśliła aktorka na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Jednak, paradoksalnie, zaangażowanie w rodzinny konflikt może przynieść Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej nieoczekiwane korzyści. Pomimo wcześniejszej nieśmiałości w mediach społecznościowych, gwiazda "Klanu" zdobyła ponad 100 tysięcy obserwujących na Instagramie, co przekłada się na zainteresowanie ze strony reklamodawców.

"Małgorzata zainteresowała reklamodawców, którzy coraz częściej proponują jej współpracę. I tak dostaje propozycje dotyczące reklamowania kosmetyków, produktów spożywczych, artykułów do domu. Za jeden post może negocjować kwoty sięgające 50 tys. zł" - zdradziła informatorka w rozmowie z "Super Expressem".

Nie ma wątpliwości, że zaangażowanie w problemy sławnego syna przyciągnęło uwagę mediów społecznościowych do Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Ekspert zauważa, że jest postrzegana jako "głowa rodziny", co przyciąga uwagę reklamodawców. Choć wcześniej nie podejmowała płatnej współpracy z powodu braku propozycji, to teraz jej rosnąca popularność w mediach społecznościowych zmienia ten krajobraz.

"Do niedawna Małgosia była pomijana przez reklamodawców, ale w ostatnich latach przybyło jej obserwatorów w mediach społecznościowych i agencje marketingowe to zauważyły. Ta zwiększona popularność to niewątpliwie efekt kłopotów rodzinnych, które przenikały do prasy" - podsumowuje osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy "Klanu" w rozmowie z "Super Expressem".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, choć wcześniej niezauważalna w świetle mediów społecznościowych, teraz staje się nie tylko atrakcyjna dla reklamodawców, ale również cieszy się rosnącym zainteresowaniem fanów. Jej historia pokazuje, że czasem nieoczekiwane okoliczności mogą przynieść nowe możliwości i zmienić życie nawet najbardziej uznanych postaci show-biznesu.

Jak informował portal "Życie News": Z życia wzięte. Teściowa zażądała od synowej, żeby ta wyprowadziła się z domu. Jej syn za życia przewidział, że tak może się wydarzyć

Przypomnij sobie: Powalające wieści na temat Sylwestra Marzeń TVP. To będzie spore zaskoczenie dla widzów telewizji publicznej. Losy imprezy w Zakopanem są przesądzone