Zofia Merle jest znaną aktorką. Wystąpiła między innymi w "Karierze Nikodema Dyzmy".

Pod koniec 2021 roku aktorka pożegnała swojego ukochanego męża - Jana Mayzela. Widzowie srebrnego ekranu mieli okazję oglądać go w wielu kultowych filmach i serialach w tym między innymi w: "Tygrysach Europy", "Rozmowach kontrolowanych", "Kingsajzie", "Karierze Nikodema Dyzmy", "Misiu" czy serialu "Alternatywy 4".

Smutne chwile w życiu Zofii Merle

Aktor był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Zofia Kucówna, drugą właśnie Zofia Merle. Z Zofią doczekał się syna Marcina, który zmarł w wieku zaledwie 42. lat. Był to ogromny cios dla jego rodziców.

Niestety stan zdrowia Zofii Merle nie pozwolił jej na udział w pogrzebie męża. Aktorka straciła najbliższych i teraz jest skazana na samotność.

Aktorka pożegnała ukochanego męża, a teraz jest całkiem samotna

Jak zdradził informator Życia na gorąco, Zofia Merle mieszka w bloku bez windy i jest bardzo schorowana, dlatego od dłuższego czasu kompletnie nie opuszcza mieszkania.

Nie jest w stanie zejść ani wejść po schodach

- dodała przyjaciółka Zofii Merle.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze