Joanna Krupa to znana polska modelka i gospodyni uwielbianego programu "Top Model". Gwiazda w 2019 roku po raz pierwszy została matką. Chociaż wydawałoby się, że połączenie tak wymagającego zawodu z macierzyństwem jest niewykonalne, to Krupa radzi sobie doskonale!

Joanna Krupa opublikowała urocze nagranie z córką Ashą

Każdy fan "Top Model" wie, że Krupa nie ma do pracy łatwego dojazdu. Często musi bowiem... podróżować pomiędzy dwoma kontynentami! Modelka wraz z mężem i córką na co dzień mieszka w Los Angeles.

Joanna Krupa chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Odkąd została mamą bardzo chętnie pokazuje w mediach swoje codzienne życie. Nie raz mogliśmy zobaczyć, jak modelka sprawdza się w roli mamy.

Taneczne show zrobiło furorę

Popularna modelka wprost zalewa swoje media społecznościowe fotografiami pociechy, a internauci są zachwyceni widokiem małej Ashy.

Tym razem Joanna Krupa dodała wspólne nagranie ze swoją córeczką. Razem z Ashą urządziły sobie taneczne show do wielkiego hitu z 2017 roku o nazwie „Despacito”.

Zarówno Joanna Krupa jak i mała Asha świetnie się bawiły. Sami spójrzcie na te urocze zdjęcia.

Joanna Krupa. Źródło: instagram.com
Joanna Krupa. Źródło: instagram.com

Joanna Krupa. Źródło: instagram.com
Joanna Krupa. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu