Trzy lata temu Ryszard Rynkowski przeszedł poważne załamanie nerwowe. W listopadzie 2016 roku podczas awantury domowej, Rynkowski wymachiwał bronią i groził, że odbierze sobie życie. Niedługo potem mężczyzna został skazany za nielegalne posiadanie amunicji.

Ryszard Rynkowski ponownie w tarapatach

Od tej tragicznej nocy minęły już trzy lata. W tym czasie Ryszard Rynkowski praktycznie zniknął z mediów i ze świata muzyki.

Wielu ludzi ze świata show-biznesu wieszczyło, że problemy Ryszarda Rynkowskiego zniszczą jego małżeństwo z dużo młodszą partnerką, Edytą.

Ryszard Rynkowski. Źródło: plotek.pl
Ryszard Rynkowski. Źródło: plotek.pl

Kobieta postanowiła jednak trwać przy piosenkarzu mimo wszelkich trudności. Teraz wokalista powoli podnosi się z traumy, a jego ukochana stale go w tym wspiera.

Co się dzieje tym razem z popularnym muzykiem?

Tym razem Ryszard Rynkowski i jego żona Edyta muszą stawić czoła kolejnym problemom. Para boryka się z poważnym kryzysem finansowym i nie ma pieniędzy nawet na podstawowe rzeczy.

Ryszard Rynkowski wyznał w jedynym z wywiadów, że jest bezrobotny, co oznacza, iż nie ma żadnego źródła przychodów.

Miejmy nadzieję, że muzyk zostawił jakieś środki na czarną godzinę, bo póki co nic nie wskazuje na to, że powróci na scenę. Rynkowski miał w ostatnim czasie zagrać na koncercie w TVP. Jednak niestety jego złe samopoczucie, w tym gorączka, pokrzyżowały jego plany.

Ryszard Rynkowski. Źródło: plotek.pl
Ryszard Rynkowski. Źródło: plotek.pl

Pod znakiem zapytania stoi również listopadowy koncert Ryszarda Rynkowskiego w Warszawie. Wszystko ze względu na pandemię koronawirusa.

Nie wiem, czy się odbędzie. Był już wcześniej przekładany, ale nie z mojej winy. Nie wiadomo, jak będzie tym razem, bo koronawirus znów w natarciu

- wyznał Ryszard Rynkowski.

Miejmy nadzieję, że muzyk niebawem ustabilizuje swoją sytuację finansową i powróci na scenę.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY