Urzędnicy poinformowali o ważnych zmianach na wiadukcie Biskupia Górka. Zostanie on tymczasowo zamknięty w nocy z poniedziałku 7 grudnia na wtorek 8 grudnia.

Wiadukt będzie wyłączony z ruchu między 22:00 a 5:00 rano. Zgodnie z podaną informacją, w tym czasie przeprowadzane tam będą próby obciążeniowe i badanie stabilności podpór.

Wyznaczono już też objazd. Prowadzi on aleją Armii Krajowej i Havla, a następnie ulicą Małomiejską.

Zmiany obejmą też komunikację miejską w Gdańsku z powodu wydłużonej trasy objazdowej co oznacza, że kursy będą albo przyśpieszane albo opóźniane.

Dokładnie chodzi o następujące linie: 132, 154, 189, 200, 205, 207, 232, 256, N1 oraz N5. Więcej szczegółów można zobaczyć na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

To też może cię zainteresować: Gdańsk: innowacyjna technologia w jednym ze szpitali. Sprzęt ma pomóc w zaawansowanej diagnostyce guzów i procesach kwalifikacyjnych do operacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Gdańsk: świąteczna atmosfera już w mieście dzięki dzielnicowym choinkom, które rozbłysnęły w weekend. Gdzie mieszkańcy mogą je podziwiać

O tym się mówi: U prezydent Gdańska wykryto zakażenie koronawirusem. Jak się czuje prezydent Dulkiewicz