Zdający egzamin na prawo jazdy mogą sobie zadawać pytania o plan trasy i trudne punkty na drogach Gdańska, które wybierają egzaminatorzy. Są takie miejsca, na które należy zwrócić uwagę, bo zawierają trudniejsze elementy dla początkujących kierowców, a także wymagają znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego.

Trzeba wiedzieć, że co kierowca to inna trasa i inne modyfikacje. Jednak można znaleźć pewne wspólne lub często wybierane trudniejsze miejsca.

Jedna ze szkół jazdy sama utworzyła taką listę, gdzie wyznaczyła aż 20 tras z uwzględnieniem trudnych punktów.

Roman Nowak, dyrektor PORD w Gdańsku, sam podkreśla, że nie przeszkadzają im takie przypuszczenia i tworzenie przykładowych tras, a każdy egzaminator korzysta z własnych tras i nigdy nie wiadomo na jakiego się trafi.

Michał Misztal, kierownik Ośrodka Szkolenia Kierowców Alfa w Gdańsku, podaje że warto zaznajamiać się z organizacją ruchu na ulicach wokół Ośrodka Ruchu Drogowego, a filmiki takiego typu z poleceniami i przypuszczeniami polecałby osobom, które mieszkają poza Gdańskiem, aby mogły sprawdzić się na tych ulicach.

źródło:dziennikbaltycki.pl

źródło:dziennikbaltycki.pl

Może cię zainteresować:Rolnicy wycofali się z Warszawy. Czy to koniec fali ich protestów

W tym tygodniu:Bardzo ważne zmiany w Biedronce. Sieć sklepów robi krok w dobrą stronę

Warto wiedzieć:Brytyjska monarchini zdecydowała się na odważny krok! Królowa Elżbieta II przeprowadza audiencje w formie online. Internauci są pod wrażeniem