Jak przypomina portal "O2", Nostradamus jest jedną z najbardziej znanych jasnowidzów w historii. Zwolennicy żyjącego w XVI wieku jasnowidza przekonują, że w pozostawionych po sobie przepowiedniach znajdziemy niepokojącą zapowiedź tego, co czeka ludzkość. Interpretacje zapisków wizjonera nie napawają optymizmem. Co zapowiada Nostradamus na najbliższe miesiące?

To miał zobaczyć w swoich wizjach Nostradamus

Interpretatorzy przepowiedni Nostradamusa wskazują, że trafnie przewidział wiele rzeczy, które zdarzyły się kilka stuleci później. Mowa między innymi o rewolucji francuskiej, dojściu do władzy Adolfa Hitlera, czy też pierwsze kroki człowieka na księżycu. Niestety osoby studiujące zapisy Nostradamusa, nie mają dla nas dobrych wiadomości.

Jeśli wierzyć interpretacjom centurii mających się odnosić do 2023 roku, to już wiosną powinniśmy się spodziewać początku dramatycznych wydarzeń, które potrwać mają aż 7 miesięcy. Ma dojść do "wielkiej wojny, zabicia ludzi przez zło".

Wojna, jaka ma toczyć się na naszych oczach, będzie znacznie bardziej bestialska niż miało to miejsce w okresie I i II wojnie światowej. Ginąć mając cywile. Nie da się również wykluczyć, że w grę będzie wchodziło wykorzystanie broni biologicznej.

Przepowiednie Nostradamusa/YouTube @Topowa Dycha
Przepowiednie Nostradamusa/YouTube @Topowa Dycha

To jeszcze nie koniec

W 2023 roku ma o sobie dać głód, bankructwa, a wiele osób straci dach nad głową. Po raz kolejny doświadczymy negatywnych skutków ocieplającego się klimatu, w postaci potężnych klęsk żywiołowych wywołanych ekstremalnymi zjawiskami atmosferycznymi.

"Globalne ocieplenie doprowadzi wówczas do tak poważnych zmian klimatu, że ekstremalne zjawiska pozbawią niejedną osobę dachu nad głową. Jeśli wybuchnie III wojna światowa, będzie niezwykle ciężka. Przyjdzie nam bowiem walczyć także z żywiołami" - wskazują interpretatorzy Nostradamusa.

Nostradamus / YouTube: TV9 Bharatvarsh
Nostradamus / YouTube: TV9 Bharatvarsh

Zmiany mają nastąpić również w Watykanie. Obecnie urzędujący papież ma w tym roku abdykować, a jego miejsce zajmie "skandalista", którego rządy doprowadzą do potężnego wstrząsu w Kościele, który pogłębi już i tak istniejący kryzys w tej instytucji.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski zapowiada wielki konflikt. Padły nie tylko konkretne daty, ale i nazwy miejscowości w Polsce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Serce młodej kobiety się zatrzymało. Znalazła się wówczas po drugiej stronie. Opowiedziała, czego tam doświadczyła

O tym się mówi: Jak poznali się Dawid i Marta Kubacki. Ich spotkanie było nieuniknione