Mrożące krew w żyłach informacje prosto z warszawskiej Białołęki. Nieopodal bloków mieszkalnych znaleziono kilka niewypałów, cudem udało się uniknąć tragedii!

Tego zaskakującego odkrycia wczoraj dokonała firma wykonująca remont przy jednym z bloków mieszkalnych w Tarchominie na ulicy Płużnickiej na warszawskiej Białołęce.

To mrozi krew w żyłach!

Znaleziono kilka niewybuchów z okresu II wojny światowej. Pirotechnicy wezwani na miejsce stwierdzili, że są to cztery granaty moździerzowe, prawdopodobnie kaliber 82 mm.

Cała akcja rozgrywała się rano, a do godziny 11:00 wywieziono już wszystkie niewypały. Funkcjonariusze nie podejmowali decyzji o ewakuacji mieszkańców bloków mieszkalnych.

Wieść o granatach zakopanych w ziemi wzbudziła ogromny niepokój, na szczęście przez tyle lat udało się uniknąć jakiejkolwiek tragedii!

fot. se.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: STOŁECZNY RATUSZ ZAPRASZA WARSZAWIAKÓW DO WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA. GRAFIKA PROMUJĄCA WYDARZENIE WZBUDZIŁA JEDNAK OGROMNE KONTROWERSJE I WYWOŁAŁA BURZĘ W SIECI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: TEGOROCZNY SYLWESTER BĘDZIE NIECO INNY NIŻ ZAZWYCZAJ. STACJE TELEWIZYJNE ZAPOWIADAJĄ JEDNAK, ŻE WIDZÓW CZEKA SPEKTAKULARNE WIDOWISKO. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NIESAMOWITE WIEŚCI DLA WSZYSTKICH KIEROWCÓW. JUŻ NIEBAWEM WIELKIE OTWARCIE JEDNEGO Z WIADUKTÓW, KTÓRY PRZECHODZIŁ REMONT. WRESZCIE KONIEC STANIA W KORKACH