Całkiem nowa prognoza pogody na dziś dla stolicy nie zachęca do spacerów! Coraz niższe temperatury w stolicy. Mieszkańcy miasta muszą przygotować ciepłe ubrania. Jaki będzie środek tygodnia?

Mrozy nie odpuszczają! Miłośnicy zimowych temperatur są w pełni szczęścia. Niestety, jednocześnie są to gorsze wieści dla osób, które wolą ciepłe pory roku.

Jak zatem będzie dziś - zimowo, czy może jednak pogoda nieco się zmieni?

Prognoza pogody dla Warszawy na środę, 9 grudnia 2020

Jak donosi Super Express, dzisiejsze wyjście z domu do pracy lub sklepu może sprawiać trudności. Zdecydowanie lepiej pozostać w ciepłym domu, jeżeli jest taka możliwość!

Od samego rana w stolicy termometry pokażą wartości ujemne i będzie to –1 stopni Celsjusza, a w ciągu dnia zaś maksymalnie 2 stopnie na plusie.

Zachmurzenie będzie umiarkowane, chwilami może wyjść słońce.

Mimo że synoptycy nie przewidują deszczu, na drogach może tworzyć się gołoledź, zatem wszyscy kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.

Wiatr będzie wiał z prędkością ok. 19 km/h, a ciśnienie atmosferyczne osiągnie wartość 1019 hPa.

fot. rmf24.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: STOŁECZNY RATUSZ ZAPRASZA WARSZAWIAKÓW DO WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA. GRAFIKA PROMUJĄCA WYDARZENIE WZBUDZIŁA JEDNAK OGROMNE KONTROWERSJE I WYWOŁAŁA BURZĘ W SIECI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: TEGOROCZNY SYLWESTER BĘDZIE NIECO INNY NIŻ ZAZWYCZAJ. STACJE TELEWIZYJNE ZAPOWIADAJĄ JEDNAK, ŻE WIDZÓW CZEKA SPEKTAKULARNE WIDOWISKO. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NIESAMOWITE WIEŚCI DLA WSZYSTKICH KIEROWCÓW. JUŻ NIEBAWEM WIELKIE OTWARCIE JEDNEGO Z WIADUKTÓW, KTÓRY PRZECHODZIŁ REMONT. WRESZCIE KONIEC STANIA W KORKACH