Portal "Wirtualna Polska" zwraca uwagę na post, jaki w mediach społecznościowych zamieściła Ewa Bilan-Stoch. Żona Kamila Stocha dołączyła do swojego wpisu mapę, na której zaznaczone zostały bardzo ważne punkty. O co dokładnie chodzi?

Ewa Bilan-Stoch opublikowała w sieci ważny apel

Kibiców skoków narciarskich w ostatnich dniach poruszyła dramatyczna informacja o ciężkim stanie Marty Kubackiej. Informacja ta była szczególnie trudna dla rodziny i bliskich Marty i Dawida Kubackich, a także dla ich przyjaciół. Nie jest tajemnicą, że Ewa Bilan-Stoch i Marta Kubacka, nie tylko się znają, ale także bardzo lubią.

Chcąc pomóc Marcie Kubackiej, choć nie tylko jej, żona Kamila Stocha zamieściła na Twitterze wpis, do którego dołączyła specjalną mapę. Zaznaczone zostały na niej punkty, gdzie chętni mogą oddać krew i pomóc wszystkim, którzy potrzebować będą transfuzji krwi.

"Mapka na wypadek, jakby ludzie ze #skijumpingfamily (i nie tylko) chcieli oddać krew. Hieny też mogą" - napisała Bilan-Stoch, swoje słowa odnosząc do wszystkich, którzy żerują na dramacie, jakie dotknął rodzinę Kubackich.

Ewa Bilan-Stoch nie pierwszy raz angażuje się w pomoc

Ewa Bilan-Stoch zaangażowała się również w pomoc Ukraińcom, których ojczyzna została zaatakowana przez Rosję. Żona Kamila Stocha wspólnie z Mateuszem Wodzyńskim i jego ekipą dostarczyła walczącym samochody terenowe i kilka innych rzeczy mogących okazać się pomocnymi w walce.

Żona skoczka zdradziła też, jak jej mąż zareagował na jej decyzję o wyjeździe do ogarniętego wojną kraju. "Jesteś opanowana i zdyscyplinowana, poradzisz sobie w ekstremalnych sytuacjach, jesteś świetnym kierowcą i najdłużej z nich wszystkich wytrzymasz bez jedzenia" - miał powiedzieć jej Kamil Stoch, okazując pełne wsparcie.

Co sądzicie o najnowszym wpisie Ewy Bilan-Stoch?

To też może cię zainteresować: Odszedł znakomity polski aktor. Występował nie tylko w teatrze, ale także w popularnych serialach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Jurka już nie ma, dlaczego jego żona wciąż zajmuje to mieszkanie", pytałam rodziców

O tym się mówi: Fatalne proroctwo Nostradamusa na 2023 rok. Wszystko zacząć ma się wiosną