Jak przypomina portal "Goniec", informacja o ciężkim stanie żony Dawida Kubackiego wstrząsnęła nie tylko największymi kibicami polskich skoków. Od poniedziałkowego popołudnia, kiedy Dawid Kubacki poinformował o wszystkim w mediach społecznościowych, wszyscy śledzą nowe doniesienia na temat Marty Kubackiej. Kilka nowych informacji przekazał Adam Małysz.

Dramatyczne chwile w rodzinie Kubackich

W poniedziałkowe popołudnie Dawid Kubacki poinformował, że nie wystąpi już w żadnym konkursie do końca sezonu. Powodem decyzji jest poważny stan jego żony, która przebywa w szpitalu, do którego trafiła z powodu problemów kardiologicznych.

Kubacki przyznał, że stan jego żony jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Zaznaczył jednocześnie, że jest w dobrych rękach. Nieco więcej na ten temat powiedział Prezes PZN Adam Małysz w wywiadzie udzielonym "Faktowi".

Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Plotki24h
Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Plotki24h

Adam Małysz zdradził kolejne szczegóły dotyczące stanu Marty Kubackiej

Adam Małysz przyznał, że kiedy dowiedział się, co stało się z Martą Kubacką, to "nogi się pod nim ugięły". Podkreślił, że od razu zapewnił Dawida, że ma pełne wsparcie związku i może liczyć na wszelką potrzebną pomoc.

Małysz zapewnił, że żona Dawida Kubackiego jest w rękach najlepszych specjalistów w naszym kraju.

"Marta jest w najlepszych rękach, jeśli chodzi o kardiologię w Polsce. Trafiła do szpitala w Zabrzu, na oddział profesora Religi" - powiedział Małysz w rozmowie z tabloidem.

Adam Małysz/Youtube @TVP Sport
Adam Małysz/Youtube @TVP Sport

Liczymy na to, że już niebawem będziemy mogli wam przekazać dobre wiadomości dotyczące Marty Kubackiej.

To też może cię zainteresować: Kolejna odsłona konfliktu Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz podjął kolejne kroki wobec byłej żony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Część seniorów szczególnie skorzysta z waloryzacji świadczeń emerytalnych. Wprowadzono nowe zasady wypłat emerytur. Kto dostanie więcej pieniędzy

O tym się mówi: Mrożące krew w żyłach nagranie trafiło do sieci. Internauci nie kryją oburzenia i żądają sprawiedliwości dla 7-letniego dziecka. Rodziców zatrzymano