Ewa Kopczyńska jest aktorką teatralną. Próbowała również swoich sił w telewizji i pojawiła się w znanym serialu "Święta wojna". Teraz kobieta potrzebuje pomocy.

Aktorka znana z serialu "Święta wojna" potrzebuje pilnie pomocy

Pod koniec 2020 roku Ewa Kopczyńska trafiła do szpitala. W jej głowie pękł tętniak, a rokowania były bardzo ostrożne.

Ewa Kopczyńska wybudziła się ze śpiączki, jednak nie może mówić i się poruszać. Aktorka potrzebuje rehabilitacji.

Aktorka wybudziła się w połowie stycznia 2021 roku, jednak lekarze stwierdzili u niej całkowity niedowład czterokończynowy. Ewa Kopczyńska nie potrafiła nawet sama oddychać i była podłączona do respiratora.

Ewa Kopczyńska wybudziła się z śpiączki

Teraz jest już znacznie lepiej. Ewa Kopczyńska może samodzielnie oddychać i mówić. Lewa część jej ciała jest jednak wciąż porażona, dlatego kobieta wymaga specjalistycznego leczenia i rehabilitacji.

Terapia Ewy Kopczyńskiej wiąże się jednak z wysokimi kosztami rzędu 250 tysięcy złotych. Rodzina aktorki nie ma takich pieniędzy, dlatego przyjaciele Ewy zorganizowali zbiórkę.

Internauci mogą wpłacić pieniądze online pod linkiem: http://bityl.pl/Ilejo

Dzięki zebranym funduszom Ewa Kopczyńska będzie mogła kontynuować leczenie w prywatnej klinice. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu