Jarosław Kaczyński pozostaje jednym z najbardziej wpływowych oraz znanych polityków. Mężczyzna jest prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Niewiele mówi się o nim w kontekście życia prywatnego, a tymczasem polityk jest ciekawą osobą.

Europosłanka Jadwiga Wiśniewska skomentowała zachowanie Jarosława Kaczyńskiego

W czwartek 10 lutego 2022 roku odbyła się 142 miesięcznica smoleńska. Z tej smutnej okazji odbyła się poranna msza święta w kościele seminaryjnym w Warszawie.

W porannym nabożeństwie udział wzięli najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Wśród nich był oczywiście brat tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego – Jarosław Kaczyński.

Po nabożeństwie niektórzy politycy PiS przeszli na Plac Piłsudskiego. Tam złożyli kwiaty pod pomnikiem ofiar tragedii pod Smoleńskiem.

Padły zaskakujące słowa

Po tym Jarosław Kaczyński wybrał się na cmentarz na Powązkach. Okazuje się, że prezes PiS zabrał ze sobą europosłankę Jadwigę Wiśniewską.

Jarek zawsze mnie podwozi, jak jedziemy np. z kościoła na cmentarz (…) Prezes jest bardzo życzliwy, szarmancki i z uprzejmości mnie zaprasza

- zdradziła europosłanka Jadwiga Wiśniewska.

Kobieta dodała, że Jarosław Kaczyński jest prawdziwym dżentelmenem. Do tego zdaniem Jadwigi Wiśniewskiej prezes PiS jest niezwykle życzliwym człowiekiem i można na niego liczyć.

Jarosław Kaczyński. Źródło: se.pl
Jarosław Kaczyński. Źródło: se.pl

Jarosław Kaczyński. Źródło: se.pl
Jarosław Kaczyński. Źródło: se.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu