Jak wskazuje portal "Super Express", Marta Kaczyńska zafundowała sobie i swojemu synkowi chwile beztroskiego szaleństwa. Wspólnie z małym Stasiem wybrała się do parku rozrywki, gdzie mieli do dyspozycji szereg atrakcji.

Marta Kaczyńska wybrała się wspólnie z synkiem do parku rozrywki

Marta Kaczyńska korzystając z wolnych chwil, zabrała swojego synka do parku rozrywki w Sławutówku. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego i 5-letni Staś korzystali z szeregu atrakcji. Na zdjęciach zrobionych przez fotoreporterów można zobaczyć, jak córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wybrała się z pociechą na przejażdżkę samochodem rodem z Flinstonów.

Mały Staś był kierowcą i trzeba przyznać, że sprawdził się w tej roli wyśmienicie. Chłopiec miał też okazję poszaleć na placu zabaw. Jak donosi tabloid, największą frajdę zarówno Stasiowi, jak i jego mamie sprawiła przejażdżka kolejką górską, której wagonik imitował smoka. W trakcie przejażdżki Kaczyńska z synem mogli między innymi zobaczyć replikę legendarnego Stonehenge.

Zdjęcia znajdziecie tutaj.

Marta Kaczyńska utrzymuje bliskie relacje ze stryjem?

Okazuje się, że Marta Kaczyńska dba nie tylko o swoje pociechy, ale pozostaje w bliskich relacjach ze swoim stryjem Jarosławem Kaczyńskim. Jak przyznaje bratanica prezesa PiS, lubi z nim rozmawiać, dlatego stara się pozostawać z nim w stałym kontakcie.

W jednym z wywiadów postanowiła się podzielić treścią wiadomości, jakie ze sobą wymieniają. "Cześć piszę kontrolnie" - miała napisać Kaczyńska, na co jej wuj odpisał "Twój tata też tak zawsze mówił".

Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński/YouTube @Aktualności 360
Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński/YouTube @Aktualności 360

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Iza Małysz zachwyciła internautów. Tak zaprezentowała się na weselu. Aż trudno oderwać wzrok

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące rozwiązanie problemów z rośnięciem ogórków. Wystarczy zmieszać jeden składnik z wodą i podlać krzaki. Sąsiedzi będą zazdrościć nam plonów

O tym się mówi: Kapłan bawił się z młodzieżą pod mostem. Nagranie wywołało w sieci spore poruszenie. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi"