Minęło zaledwie kilka dni od premiery książki Harry’ego, a w mediach już pojawiają się dziesiątki kontrowersji. Na razie jednak brak jest reakcji pałacu Buckingham na informacje, które odważył się wyjawić Harry.

Postanowił oszczędzić rodzinę

Jak podaje portal Jastrząb Post, już zaledwie po kilku godzinach od premiery, książka Harry’ego stała się światowym bestsellerem. Sam autor uważa jednak, że mógł ujawnić o wiele więcej, jednak na razie pewne szczegóły zdecydował się zachować dla siebie.

Co więcej, Harry dodał także, że książka początkowo zawierała około 800 stron, jednak finalnie skrócił ją zaledwie do 400. To właśnie te szczegóły, które zawarte były w wyciętych fragmentach, może zdecydować się jeszcze kiedyś opublikować. Jak zaznacza, teraz chciał jeszcze oszczędzić swoją rodzinę przed ogromnym skandalem, jaki wywołałyby jego wspomnienia.

O tym nikt wcześniej nie słyszał

Na razie Harry zdecydował się jednak na wyjawienie szczegółowych dotyczących jego relacji z bratem. W jednym z fragmentów opowiedział ze szczegółami o bójce, jaka wydarzyła się między nimi jakiś czas temu.

- To wszystko stało się tak szybko. Tak bardzo szybko. Złapał mnie za kołnierz, zdarł mi naszyjnik i powalił mnie na podłogę. Wylądowałem wtedy na psiej misce, która pękła pod moimi plecami. Jej kawałki wbiły mi się w ciało. Leżałem tam przez chwilę oszołomiony, a potem wstałem i kazałem mu się wynosić – wyznał Harry w swoim pamiętniku.

Jakie będzie oficjalne stanowisko brytyjskiej rodziny królewskiej wobec oskarżeń, jakie pod ich adresem kieruje Harry? Czy opinia publiczna doczeka się oświadczenia w tej sprawie?

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ