Sebastian Fabijański jest w ostatnim czasie mocno obecny w mediach. W udzielanych wywiadach aktor pozwala sobie na sporą dozę szczerości, miedzy innymi na temat zakończonego kilka miesięcy temu związku z Maffashion czy relacji z własnym synem Bastianem.

Portal „Jastrząb Post” podaje, że właśnie otworzył się nieco bardziej na prawdziwe powody rozstania z infuencerką, które mogą też rzucić nieco więcej światła na kontakty z Anną-Marią Sieklucką.

Trudności w relacjach

Sebastian Fabijański i Maffashion rozstali się w gorącej atmosferze po plotkach o zdradzie aktora z Rafalalą. Później twierdził, ze był szantażowany, a także że to influencerka zdystansowała się po narodzinach dziecka.

Realna przyczyna zakończenia relacji jest jednak zupełnie inna. 35-latek ujawnił, że tak naprawdę to jego trudności z okazywaniem uczuć stanęły na przeszkodzie.

„Wierzę w miłość do swojego dziecka, bo wiem, jaka ona jest. Natomiast nie ukrywam, że trudno mi o miłość do partnerki. Może to jest kwestia czasu, może popracowania nad pewnymi rzeczami. Moje wybory partnerek w wielu momentach były odwzorowaniem kalki z mojego dzieciństwa i po prostu nie działało to dobrze i tak jak powinno” – wyznał w wywiadzie.

Nie jest to pocieszająca informacja dla Anny-Marii Siekluckiej, która obecnie spotyka się z aktorem. Wygląda na to, że ich relacja od początku będzie narażona na trudności.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Właściciele mieszkań i domów muszą wypełnić nowy obowiązek. Brak pewnego dokumentu może skutkować koniecznością zapłaty. Kto musi o niego wystąpić

Jak informował portal „życie.news”: Przedstawiciele kilku znaków zodiaku są wyjątkowo wrażliwi i empatyczni. Niemal zawsze można liczyć na ich pomoc. To świetny materiał na przyjaciół

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Miesiąc po odejściu królowej Elżbiety II książę Harry i Meghan Markle złapani przez paparazzi na wielkiej imprezie. Dostali specjalną lożę dla VIP-ów

Sprawdź również ten artykuł: Tą aferą niegdyś żył cały show-biznes. Małgorzata Herde musiała wynieść się z Polski. Czym obecnie zajmuje się była menadżerka znanych gwiazd