Jak przypomina portal "Super Express", Dorota Wellman i Marcin Prokop, to jeden z bardziej popularnych telewizyjnych duetów. Widzowie uwielbiają ich za poczucie humoru i dystans. Niestety ostatnio dziennikarze podpadli widzom. Wszystko przez rozmowę, jaką Wellman i Prokop odbyli z Piotrem Kraśko. Co tak bardzo nie spodobało się widzom?

Piotr Kraśko tłumaczy się z błędów

Dorota Wellman cieszy się sporą symptią widzów, którzy cenią zarówno jej poczucie humoru, jak i odwagę w poruszaniu trudnych tematów. Niestety, jednego z ostatnich wywiadów, Wellman nie może uznać za szczególnie udany - przynajmniej nie zdaniem wielu jej sympatyków. Niezadowolenie widzów wywołał sposób, w jaki Wellman prowadziła rozmowę z Piotrem Kraśką.

Piotr Kraśko po długiej nieobecności w mediach, pojawił się na kanapie programu "Dzień dobry TVN", gdzie próbował wytłumaczyć się z błędów, jakie w ostatnich miesiącach przysporzyły mu sporo problemów. Mowa między innymi o prowadzeniu samochodu bez uprawnień, czy o problemach z Urzędem Skarbowym z lat 2012-17.

Kraśko przeprosił wszystkich za swoje zachowanie, które nazwał "głupim, idiotycznym i nieodpowiedzialnym". Prowadzący "Faktów" wyznał również, że w ostatnim czasie walczy z depresją.

Dorota Wellman w ogniu krytyki

Nie wszystkim, którzy oglądali rozmowę z Piotrem Kraśko, spodobało się to, jak traktowała go Dorota Wellman. Komentatorzy zarzucali jej, że poniżała Kraśkę i atakowała go, a to przecież nie było jej zadaniem. Przykładem tego, miało być zdaniem części widzów, pytanie Kraśki, czy myślał, że jest nietykalny "bo jest Piotrem Kraśką z telewizji".

Nie brakowało równeż negatywnych uwag na temat tego, jak swoją rozmowę z gościem zakończyła Wellman. Mowa o słowach "grzeczny chłopiec". Jedna z internautek napisała, że ostatni zwrot Wellaman "zniesmaczył ją okrutnie".

"Przyszedł do nich kolega po przejściach, walczący z depresją, widać, że nadal nie jest mu lekko i takie zakończenie" - wskazał inny widz. Nie brak jednak i głosów, które chwalą sposób przeprowadzenia rozmowy i nie dawanie koledze "taryfy ulgowej".

A wy, co sądzicie o tym konkretnym wywiadzie?

To też może cię zainteresować: Gwiazda zespołu 2 plus 1 przerwała milczenie. Elżbieta Dmoch zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące informacje dla konsumentów. Drób który nie nadaje się do spożycia trafił do sprzedaży. Sprawę bada policja

O tym się mówi: Czy należy spodziewać się powstania nowego województwa. Głos w sprawie zabrał sam Jarosław Kaczyński. Rozwiał wszelkie wątpliwości