Media obiegła informacja śmierci aktora po tym, gdy Maciej Stuhr potwierdził smutne wieści. Omówione zostały choroby aktora i przyczyna jego odejścia z tego świata.

Dowiedzieliśmy się także co nieco o wdowie po artyście, Barbarze Stuhr, która jest zawodową skrzypaczką, ale nigdy nie pchała się przed kamery. Wiemy także, że małżeństwo państwa Stuhr mimo naturalnych zagrożeń wynikających z funkcjonowania w show-biznesie, było trwałe i długoletnie.

Ostatnie zdjęcia aktora?

Teraz Super Express donosi, że w sieci znajdują się ostatnie zdjęcie zrobione przed śmiercią aktora. Opublikowana została galeria, w której widać zdjęcia z Jerzym Stuhrem z lutego bieżącego roku, zobaczysz je tutaj, a także z kwietnia, opublikowane przez Macieja Stuhra w mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Nasze redakcja, opisując pokrótce sylwetkę Jerzego Stuhra, opublikowała, jedno z całkiem świeżych zdjęć wyszperanych na instagramowym profilu Macieja Stuhra. Aktor był wówczas za kulisami ceny w Teatrze Komedia, w dniu premiery "Zemsty", a jego tato Jerzy drzemał, siedząc na krześle widowni.

Było to zdjęcie opublikowane z okazji 77 urodzin aktora Jerzego Stuhra. - Dziś premiera „Zemsty” w Teatrze Komedia, gdzie zagram Papkina. Wczoraj, na próbie generalnej odwiedził nas jubilat 7️⃣7️⃣! Zdjęcia zrobiłem zza kurtyny w przerwie. Jego Papkin sprzed lat to jedna z pierwszych ról, jakie pamiętam. Sto lat, Tato! - czytamy we wpisie.

Teraz Super Ekspres donosi, że jest to ostatnie zdjęcia aktora przed jego śmiercią. Prawda jest taka, że nie mamy zielonego pojęcia, ile jeszcze powstało zdjęć i nagrań z Jerzym Stuhrem po publikacji tego z teatru. Z pewnością są to ostatnie opublikowane i dostępne zdjęcia Jerzego Stuhra.

Zerknij: Jerzy Stuhr nie żyje. Ujawniono fakty dotyczące jego zdrowia. Na co chorował

Nie przegap: Zaskakująca informacja o Danucie Martyniuk. Zenek nie wie, co będzie w przyszłości