Julia Wieniawa jest znaną aktorką młodego pokolenia. Urodzona w 1998 roku gwiazda zyskała ogromną sławę dzięki występowi w serialu „Rodzinka.pl”. Teraz Julia ma sporo ofert – zarówno aktorskich, jaki i reklamowych.

Roztrzęsiona Julia Wieniawa podzieliła się z fanami swoim przerażającym snem

Podobnie jak większość Polaków, Julia Wieniawa intensywnie myśli o losie naszych wschodnich sąsiadów. Aktorka stara się pomóc potrzebującym oraz żołnierzom, którzy dzielnie walczą o wolność Ukrainy.

W ostatnim czasie Julia Wieniawa miała przerażający sen, który dotyczył… wojny. Aktorka podzieliła się tym ze swoimi fanami.

To było niezwykle realistyczne

Boże… śniła mi się dziś wojna. To był taki straszny realistyczny sen, że aż cała się trzęsę

- napisała na InstaStories.

W kolejnej relacji Julia Wieniawa opublikowała link do zbiórki na konto Narodowego Banku Ukrainy. Zebrane pieniądze mają zastać przeznaczone na zakup amunicji i broni dla ukraińskiej armii broniącej swojego kraju.

Julia Wieniawa. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze

TO TEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Rynek miasta zapełnił się pustymi wózkami dziecięcymi. Miasto uczciło pamięć dzieci, które padły ofiarą Rosjan