Jak sama przyznaje, przez lata sportowych występów i podróżowania po całym świecie jej własny dom był dla niej jedynie miejscem do czasowego pomieszkiwania między kolejnymi turniejami i treningami. Po zakończeniu kariery Agnieszka Radwańska zamarzyła jednak o stabilizacji i możliwości rozkoszowania się wolnym czasem we własnych wnętrzach.

Teraz była tenisistka chętnie dzieli się tym, jak wyglądają wnętrza jej luksusowego apartamentu na jednym ze strzeżonych osiedli w Warszawie. Zdjęcia jej mieszkania robią wrażenie niemal na każdym! Piękne lokum z wyjątkowym widokiem zamieszkuje cała rodzina – Agnieszka Radwańska, jej mąż Dawid Celt i synek pary, Kubuś. Sportsmenka nie ukrywa, że znalazła w stolicy swój mały raj na ziemi.

Tak mieszka Agnieszka Radwańska. Sportsmenka chętnie dzieli się zdjęciami wnętrz swojego apartamentu w sieci. Te wnętrza robią wrażenie!

W dobie pandemii Agnieszka Radwańska rzadko opuszcza swój przestronny apartament w Warszawie. Trzeba przyznać, że tenisistka i jej mąż mają naprawdę ponadprzeciętny gust, a wnętrza mieszkania są luksusowe. Agnieszka Radwańska posiada wielki salon z potężnym telewizorem, pojemną i mądrze urządzoną kuchnię, a jej łazienka przypomina małe SPA.

Apartament posiada również przestronny balkon, który śmiało można nazwać tarasem. Rodzina w ciepłe dni chętnie je na nim wspólnie posiłki. Para postanowiła jednak zbudować własny dom, w którym ma nadzieję zamieszkać wraz z Kubusiem i jego rodzeństwem. Tenisistka nie ukrywa, że chciałaby zostać mamą po raz kolejny.

Co ciekawe, Agnieszka Radwańska już dawno temu wyniosła się z rodzinnego Krakowa do stolicy. Choć wciąż uważa stolicę Małopolski za swój dom to dostrzega wyraźne plusy mieszkania w Warszawie. Oprócz tego, że ma blisko na lotnisko to dodatkowo… krócej stoi w korkach!

„Jeśli Kraków stanie w korkach, to stoi w miejscu pół godziny, a Warszawa powoli, ale jednak sunie do przodu” – mówi Radwańska, cytowana przez Sport SE.

Jak informował portal "Życie": PORUSZAJĄCE WYZNANIE WIELOLETNIEGO PRZYJACIELA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. ARTYSTA W OSTATNICH MOMENTACH ŻYCIA SKONTAKTOWAŁ SIĘ Z NIM. POLAŁY SIĘ ŁZY

Przypomnij sobie: O ILE WZROSŁY ROKU RENTY I EMERYTURY? WALORYZACJA W MARCU BYŁA NAPRAWDĘ WYSOKA! EKSPERCI ANALIZUJĄ, JAK PRZEKŁADA SIĘ NA BUDŻETY DOMOWE SENIORÓW

Portal "Życie" pisał również: RATOWNIK Z ODDZIAŁU COVIDOWEGO ZDRADZA PORUSZAJĄCE SZCZEGÓŁY PRACY. POWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA ODEJŚCIE CHORYCH PACJENTÓW. ŁZY SAME CISNĄ SIĘ DO OCZU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PLANOWAŁA DLA SIEBIE ZUPEŁNIE INNE ŻYCIE, JEDNAK NIE DANO JEJ WYBORU. DLACZEGO KARIERA TERESY IŻEWSKIEJ NIE ROZWINĘŁA SIĘ JESZCZE MOCNIEJ