Justyna Kowalczyk wprowadziła niemal wszystkich w konsternację, po tym, jak opublikowała w swoich mediach społecznościowych najnowsze zdjęcie. Internauci są przekonani, że polska biegaczka narciarska wkrótce zostanie mamą! Choć sama zainteresowana jeszcze nie potwierdziła tej informacji to internauci już zaczęli gratulować Justynie Kowalczyk!

Tego, co zaprezentowała Justyna Kowalczyk na najnowszym zdjęciu nie spodziewał się chyba nikt. Biegaczka pokazała na Instagramie zdjęcia z wyprawy w góry. Jednak to nie piękno górskich szczytów przyciągnęło uwagę obserwatorów! To wyraźnie zaokrąglony brzuszek poruszył fanów biegaczki!

Justyna Kowalczyk wkrótce zostanie mamą? Fani są o tym święcie przekonani. Dowodem mają być najnowsze zdjęcia na Instagramie biegaczki

Zdjęcia wywołały lawinę komentarzy, a zostały zrobione w Tatrzańskim Parku Narodowym. Możemy na nich zobaczyć Justynę Kowalczyk wraz z mężem, a sportsmenka ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Właśnie stąd internauci wywnioskowali, że Kowalczyk wkrótce zostanie mamą.

Justyna Kowalczyk i jej mąż, Kacper Tekieli są wielkimi fanami aktywności fizycznej, a ich wspólną pasją jest wspinaczka. Para dokumentuje w mediach społecznościowych niemal każdą wyprawę.

Fani sportsmenki nie mogli się powstrzymać i profil Justyny Kowalczyk został zalany pozytywnymi komentarzami i gratulacjami ze strony kibiców.

"No w końcu ukazał się ten piękny brzusio", "Gratulacje", "Pięknie" – możemy przeczytać w komentarzach internautów, cytowanych przez serwis Pomponik.

Choć sama Justyna Kowalczyk nie potwierdziła tej informacji oficjalnie to emotikony użyte w odpowiedzi na gratulacje fanów są bardzo znaczące!

Jak informował portal "Życie": SKOCZEK KLEMENS MURAŃKA MIERZY SIĘ Z WIELKIM SMUTKIEM. CHOROBA ZABRAŁA NAJBLIŻSZĄ MU OSOBĘ. KOLEDZY Z KADRY I LICZNI FANI PRZESYŁAJĄ MOC KONDOLENCJI

Przypomnij sobie: TERESA LIPOWSKA PRZERWAŁA MILCZENIE NA TEMAT SWOJEGO STANU. AKTORKA PRZEKONUJE, ŻE NIE JEST Z NIĄ DOBRZE. PRZYKRE WIEŚCI O GWIEŹDZIE „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal "Życie" pisał również: \CZTERNASTA EMERYTURA NIE TRAFI DO WSZYSTKICH SENIORÓW? NAJNOWSZE INFORMACJE O DODATKOWYM ŚWIADCZENIU EMERYTALNYM. PIENIĄDZE EMERYCI DOSTANĄ TYLKO RAZ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: AGATA DUDA MA PROBLEMY ZDROWOTNE? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE NIE MOŻE CHODZIĆ. WYSZŁO NA JAW, CO NAPRAWDĘ DOLEGA PIERWSZEJ DAMIE. TO EFEKT WYPADKU