Klemens Murańka przeżywa naprawdę trudne chwile. Jak informują media, w tym „Tygodnik Podhalański”, uwielbiany przez kibiców skoczek mierzy się ze śmiercią najbliższej mu osoby. Zmarła mama polskiego reprezentanta, Janina Murańka. Mama skoczka zmarła po krótkiej walce z ciężką chorobą.

Jak wiadomo z nekrologu, mama Klemensa Murańki odeszła 10 maja w poniedziałek. Pogrzeb będzie miał miejsce już w środę 12 maja na zakopiańskich Krzeptówkach, w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Msza pogrzebowa rozpocznie się o 13.30, a mama Klemensa Murańki zostanie pochowana na cmentarzu w Kościelisku.

Zmarła mama Klemensa Murańki. Skoczek pogrążony w żałobie. Setki kondolencji spływają do rodziny zmarłej

Ukochaną mamę żegna oprócz Klemensa Murańki pięcioro jego rodzeństwa. Rodzina Murańków jest bowiem bardzo liczna. Jak wyjaśnia serwis Goniec, na pogrzebie stawi się wiele osób, w tym wnuki, synowa, zięć czy siostra zmarłej wraz z rodziną.

„Im droższy człowiek, tym większy ból. Wolą Boga jest rozstanie, nadzieją naszych dusz spotkanie” – czytamy w podanym do publicznej wiadomości nekrologu.

Klemens Murańka może liczyć na wsparcie ze strony kolegów z kadry i całej ekipy PZN, przyjaciół, znajomych, a także całej rzeszy fanów. Skoczek otrzymuje setki kondolencji i wyrazów współczucia.

Klemens Murańka w 2015 roku ożenił się z Agnieszką Radosz, z którą ma dwóch synów – Klemensa, który urodził się w 2014 roku i Jana, który przyszedł na świat na początku tego roku.

Facebook

Jak informował portal "Życie": MATKA DZIECKA PRZYSTĘPUJĄCEGO DO PIERWSZEJ KOMUNII ROZCZAROWANA TYM, ILE POCIECHA DOSTAŁA W KOPERTACH. KOBIETA LICZYŁA NA WIĘKSZĄ HOJNOŚĆ RODZINY

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI WRACA Z PORUSZAJĄCĄ PRZEPOWIEDNIĄ! CZY POLACY BĘDĄ UCIEKAĆ Z KRAJU? SŁYNNY JASNOWIDZ ZOBACZYŁ RZECZY, OD KTÓRYCH CIERPNIE SKÓRA

Portal "Życie" pisał również: JEŚLI ZAUWAŻYSZ TAKIE MIĘSO W SKLEPIE TO LEPIEJ GO UNIKAJ! PEWIEN MĘŻCZYZNA OSTRO SIĘ NACIĄŁ! TAK OSZUKUJĄ NAS PRODUCENCI. PRAWDA WYSZŁA NA JAW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PRAWDA O TYM, CO DZIEJE ZA KULISAMI PROGRAMU „NASZ NOWY DOM” UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE! NIE O TYM MYŚLELI WIDZOWIE. KATARZYNA DOWBOR MÓWI, JAK JEST