Jak informuje portal Lelum, ostatnio Piotr Żyła udzielił obszernego wywiadu dla serwisu Onet Sport. W rozmowie skoczek poruszył nie tylko tematy zawodowe, ale i nawiązał do swoich prywatnych spraw. Jak naprawdę wyglądały ostatnie lata życia mężczyzny?

Piotr Żyła nie przynosi pracy do domu!

Nie da się ukryć, że chyba wszyscy pamiętamy głośne rozstanie Piotra Żyły i jego byłej żony – Justyny Żyły. Od samego początku para nie potrafiła nawiązać porozumienia, a Justyna Żyła z ogromnym zaangażowaniem mówiła na forum publicznym o prywatnych problemach pary.

Obecnie Piotr Żyła związany jest z Marceliną Ziętek, młodą aktorką. Z wypowiedzi skoczka wynika, że para świetnie się dogaduje, a ostatnio media donosiły o tym, że zakochani zamieszkali razem. Mimo tego, oboje nie obnoszą się ze swoim związkiem w mediach społecznościowych.

Piotr Żyła wyznał natomiast, że od pewnego czasu stara się oddzielać skoki, które traktuje po prostu jak pracę zawodową, od życia prywatnego, któremu poświęca całą swoją uwagę, po pracy. Według mężczyzny taki schemat mocno ułatwia życie.

Co skoczek myśli o nieustannych plotkach?

Co więcej, mężczyzna podczas wywiadu poruszył także kwestię swoich dzieci. Jak się okazuje, dzieci skoczka mocno kibicują swojemu tacie i cieszą się z jego wyników. Kuba jednak nie pokochał skoków narciarskich i na razie zrezygnował z treningów, natomiast Karolina jeździ na nartach.

Skoczek odpowiedział także na pytanie dotyczące Justyny Żyły i doniesień na temat byłej żony Piotrka, która nieustannie pojawiają się w mediach społecznościowych.

– Nie wiem, skąd ludzie biorą te rzeczy w Internecie. To, co się tam dzieje, jest czymś zupełnie innym od normalnego i realnego życia. A ja żyję realnie, a nie w Internecie. Nawet czasem nie wiem, co się dzieje w tym wirtualnym świecie, bo średnio mnie to interesuje – zakończył rozmowę skoczek.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY MUSZĄ BYĆ PRZYGOTOWANI NA WIZYTĘ POLICJI W WIELKANOC? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ RZECZNIK KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI

O tym się mówi w Polsce: ARCYBISKUP MAREK JĘDRASZEWSKI WYDAŁ WSKAZANIA W SPRAWIE CELEBRACJI WIELKIEGO TYGODNIA. PROSI O JEDNĄ WAŻNĄ RZECZ. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: PREZYDENT JOE BIDEN W PRZESZŁOŚCI MUSIAŁ ZMIERZYĆ SIĘ Z NIEWYOBRAŻALNIE TRUDNĄ SYTUACJĄ. STRATA BYŁA OGROMNIE BOLESNA. JEGO HISTORIA PORUSZA DO GŁĘBI

Z życia gwiazd: WALDUŚ ZE „ŚWIATA WEDŁUG KIEPSKICH” NIE PRZYPOMINA SAMEGO SIEBIE. AKTOR APELUJE O POMOC. JAK OBECNIE WYGLĄDA BARTOSZ ŻUKOWSKI