Nie da się ukryć, że ostatnie zawody to dla Piotra Żyły niesamowite chwile. Nasz skoczek na Mistrzostwach Świata w skokach narciarskich zdobył dwa medale: złoty oraz brązowy! Nie ma więc wątpliwości, że jest to dla niego ogromny powód do radości!

Ogromny sukces skoczka!

Piotr Żyła to skoczek, którego zna niemal cała Polska. Oprócz ogromnego talentu, nasz zawodnik ma niebanalne poczucie humoru i charakterystyczny śmiech, który rozpozna niemal każdy. Co więcej, skoczek nie kryje swoich emocji nawet przed kamerami.

W Oberstdorfie nasz skoczek wyskakał dla siebie dwa medale. Złoty, który zdobył w konkursie indywidualnym, a także brązowy, który nasi skoczkowie otrzymali za trzecie miejsce w zawodach drużynowych!

- Jaki dzisiaj jest dobry dzień! Wszystko mi wychodziło! To aż nie do wiary. Ale miałem energii. Jak przyszedłem na skocznię, byłem tak "nakręcony", że wiedziałem, że nie ma szans, żebym tego nie wygrał, że muszę to wygrać– mówił Piotr Żyła w jednym z wywiadów tuż po wygranej.

Piotr Żyła zaskoczył dziennikarzy!

Jak się okazuje również po powrocie do hotelu skoczkowie nie przestawali celebrować swojej radości. Za zamkniętymi drzwiami odbyła się bowiem huczna impreza, którą jeden z dziennikarzy TVP Sport zdołał uchwycić przez hotelowe okno.

Kiedy tylko Piotr Żyła zorientował się, że telewizyjne kamery uchwyciły go podczas celebrowania swojego sukcesu pomachał dziennikarzom przy pomocy… butelki! Nagranie zostało zamieszczone na Twitterze! Jak widać nasi skoczkowie potrafią nie tylko skakać razem, ale także świetnie się bawić!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SĘDZIA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO DRWIŁA ZE ZNANEJ DZIENNIKARKI. KRYSTYNA PAWŁOWICZ NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA MAGDZIE MOŁEK

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁO KTO WIE O KOSZMARZE, PRZEZ JAKI PRZESZEDŁ PROFESOR SIMON. WYBITNY SPECJALISTA DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: WZRUSZAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

PORTAL “ŻYCIE” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KIEROWCY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI Z TAKIEGO OBROTU SPRAW! JUŻ NIEBAWEM W ŻYCIE WEJDĄ OGROMNE PODWYŻKI MANDATÓW