Robert Lewandowski jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich sportowców i nie można mu odebrać niesamowitego talentu, który doprowadził go na szczyt i europejskie stadiony.

Dzięki grze w Bundeslidze udało mu się osiągnąć niemal wszystko, brakowało mu tylko jednego tytułu. Właśnie go zdobył jako pierwszy Polak w historii! Idący jak burza przez niemieckie boiska piłkarskie Lewandowski może być dumny z siebie. Został najlepszym „Kickerem”!

Możemy być dumni z Roberta Lewandowskiego, któremu udała się niesamowita sztuka. Wielu twierdzi nawet, że to jedna z przesłanek do zdobycia Złotej Piłki za obecny sezon! Piłkarz może poszczycić się wielkim osiągnięciem, jako pierwszy Polak w historii!

Robert Lewandowski został najlepszym „Kickerem” Bundesligi. Zrobił to jako pierwszy Polak w historii, to prosta droga do Złotej Piłki

Jak donosi portal sportowefakty.wpl.pl, już raz Robert Lewandowski był blisko osiągnięcia tytułu Kickera – w sezonie 2015/2016, gdy dał się wyprzedzić Henrichowi Mchitarjanowi. Trzeba jednak przyznać, ze to sezon życia Roberta Lewandowskiego i tym razem tytułu odebrać sobie nie dał.

W 8 meczach „koronarundy”, jak nazwano orzgrywki zdominowane przez pandemię zdobył aż 9 goli, mimo opuszczenia jednej kolejki. Dzięki temu „Kicker” wystawił mu ocenę o średniej 2,5 – czyli najlepszej w całej Bundeslidze. Nota z całego sezonu jest jeszcze lepsza – to 2,42, wyprzedzając drugiego na liście Leona Goretzkę o 0,29.

To najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla piłkarza Bundesligi, jakie można otrzymać.

- Właśnie wyróżnienia od "Kickera" są najbardziej prestiżowe. Największa gazeta piłkarska w Niemczech robi to od zarania Bundesligi, nieprzerwanie od 57 lat – informują dziennikarze portalu Sportowe Fakty.

Co teraz? W kulturach mówi się, że Robert Lewandowski ma wielkie szanse na tegoroczną Złotą Piłkę! Lewandowski jest dziś liderem klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów!

Przypomnij sobie o… TE PROSTE DOMOWE SPOSOBY POMOGĄ PORADZIĆ SOBIE Z MRÓWKAMI

Jak informował portal Życie: KSIĄŻĘ KAROL SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ DECYZJI MEGHAN I HARRY’EGO? JAKIE NASTROJE PANOWAŁY NA KRÓLEWSKIM DWORZE PO ODEJŚCIU PARY

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: OD WRZEŚNIA NASTĄPIĄ ZMIANY W BILETACH OKRESOWYCH. TRZEBA BĘDZIE WYROBIĆ NOWĄ WERSJĘ KARTY MIESZKAŃCA