Jak podaje portal „Pomponik”, Justyna Kowalczyk bardzo dobrze wspomina czas kwarantanny, co w dużej mierze jest zasługą jej narzeczonego Kacpra. Kowalczyk przyznała, że to pierwszy raz od bardzo dawna, kiedy mogła tak po prostu posiedzieć w domu.

Justyna Kowalczyk o kwarantannie

„Po raz pierwszy, odkąd skończyłam 15 lat, mogłam posiedzieć sobie w domu. Na początku pandemii byłam jednak w rozjazdach, bo byliśmy we Włoszech i Niemczech. Dlatego do rodziców nie zaglądaliśmy zbyt często, bo oni są w grupie ryzyka. Mój brat, który jest lekarzem, zrobił nam musztrę i uświadomił, żebyśmy nie narażali rodziców” – zdradziła Justyna Kowalczyk w rozmowie z portalem „Onet”.

Utytułowana polska biegaczka narciarska przyznała, że czas izolacji spędziła wspólnie ze swoim narzeczonym Kacprem, który sprawił, że było „cudownie”. „Gdyby nie było izolacji, to pewnie nie mielibyśmy tak wiele czasu dla siebie. Spędziliśmy ze sobą pełne dwa miesiące i to było miłe. Ludzie przeżywali tragedie. Ja jednak nie będę narzekać" – dodała.

Instagram/nartowa.pani

Głośny wywiad

W rozmowie z „Onetem”, Justyna Kowalczyk odniosła się również do głośnego wywiadu, jakiego udzielił jej trener jednej z rosyjskich gazet. W mediach zawrzało po tym, jak mężczyzna zdradził, że Kowalczyk wspólnie z narzeczonym planuje ślub w maju 2020 roku – podczas gdy para starała się zachować wszystko w tajemnicy.

Biegaczka potwierdziła, że udzielone w wywiadzie przez jej trenera informacje były prawdziwe. "Trener nie wiedział niestety, że w Polsce zostanie przetłumaczony jego wywiad z języka rosyjskiego. Tak. Potwierdzam. Mieliśmy zaplanowany z Kacprem ślub na maj tego roku” – powiedziała Justyna Kowalczyk.

Wybuch pandemii pokrzyżował plany zakochanych. Ślub się nie odbył i w najbliższym czasie się nie odbędzie. „Mamy też już wyznaczony nowy termin, ale ten zachowam dla siebie" – dodała Kowalczyk.

Instagram/nartowa.pani

Myślicie, że kolejny termin ślubu uda im się utrzymać w tajemnicy?

To też może cię zainteresować: Adam Małysz musi zmierzyć się nie tylko z koronawirusem, ale także z falą negatywnych komentarzy. Słowa internautów przerażają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Żony znanych piłkarzy wspierają się w trudnych chwilach. Anna Lewandowska doradziła Małgorzacie Rozenek

O tym się mówi: Jak powinien wyglądać przyszły prezydent? Ekspertka poddała analizie stylizacje kandydatów