O przypalone żelazko wcale nie jest trudno. Wystarczy chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. W Internecie można znaleźć masę domowych porad, które pomogą nam w walce z przypaloną stopą żelazka. Jedne są mniej, drugie bardziej skuteczne.

Najpowszechniejszymi produktami do czyszczenia żelazka, oprócz specjalistycznych produktów, są: ocet, soda oraz zmywacz do paznokci. Istnieje jeszcze jedna, niezmiernie skuteczna substancja. Jest nią… paracetamol.

Przeciwbólowy paracetamol zadba o cerę, ubrania i kwiatki. W krótkim wideo, które obiegło Internet możemy zobaczyć jak świetnie sobie radzi także z przypaloną stopą żelazka. Sposób ten wypróbowały już setki osób i wszyscy są zachwyceni!

Jak wyczyścić spalone żelazko paracetamolem? Wystarczy jedynie kilka tabletek leku przeciwbólowego oraz narzędzia do przytrzymania tabletek, np. pęsety. Cały proces przeprowadza się na rozgrzanym żelazku, więc konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności.

Zabrudzone miejsca należy kilka razy potrzeć tabletką paracetamolu. Przypalone resztki zejdą błyskawicznie. Nie musisz już kupować nowego żelazka. Wystarczy kilka tabletek znanego leku z apteczki i gotowe. Ten sposób to prawdziwy hit!

Przypomnij sobie o… WYJĄTKOWE WYKORZYSTANIE PIEPRZU, WSYP JEDNĄ ŁYŻECZKĘ DO PRALKI. TEN TRIK STOSOWAŁY NAWET NASZE BABCIE

Jak informował portal Życie: TANI I SZYBKI SPOSÓB NA OCIEPLENIE OKIEN. NIE MUSISZ WYCHODZIĆ Z DOMU

Portal Życie pisał również o… NADCHODZI PRZEDŚWIĄTECZNY SZAŁ ZAKUPOWY. CZY 1 GRUDNIA NIEDZIELĄ HANDLOWĄ