Jak podaje portal Jastrząb Post, dzisiejszym gościem w programie „Pytanie na śniadanie” była Irena Kamińska – Radomska. Kobieta jest oczywiście znana widzom z programu „Projekt Lady”. Jednak specjalistka od etykiety była dzisiaj nie w humorze.

Specjalistka mocno skrytykowała propozycję sylwestrowego przyjęcia

Tematem dzisiejszego programu śniadaniowego były imprezy sylwestrowe. W studiu zastawiono stół, który miał być propozycją sposobu przyjęcia gości. Irena Kamińska-Radomska była mocno zniesmaczona propozycją scenarzystów, której nie omieszkała głośno skrytykować na antenie.

- Z tego, co tutaj widzę, no to ciężko to określić. Raczej bufetowo-zasiadana, z kolei nie ma tutaj stolików… To po co w takim razie ta taca? I stolik na brudne naczynia? Po co tutaj jest ten kosz na śmieci?!- mówiła specjalistka.

Kurzajewski próbował ratować atmosferę

Napiętą sytuację starał się ratować sam Maciej Kurzajewski. Dziennikarz zaznaczał, że zamysłem było pokazanie różnorodnych mebli, które mogą mieć ciekawe zainteresowania. Nie przekonał jednak ekspertki swoimi zapewnieniami.

Następnie Irena Kamińska-Radomska wyraziła swoje niezadowolenie co do propozycji podawania szampana w małych buteleczkach z umieszczonymi w środku słomkami. Kobieta wyznała, że szampana można pić tylko z kieliszka i to patrząc do środka i upewniając się, czy nic w nim nie ma.

I tym razem Kurzajewski starał się nieco ostudzić atmosferę i zaznaczał, że taka propozycja ma wskazywać na nowoczesność, ale ponownie nie przekonał ekspertki do takiego pomysłu.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ