Antek Królikowski i Joanna Opozda zakończyli swoje małżeństwo z wielkim hukiem. Para wzięła ślub, kiedy znana aktorka była już w ciąży. Niestety, związek bardzo szybko się rozpadł. Jak przyznała sama Opozda, jej partner zdradzał ją jeszcze przed porodem.

Są nierozłączni

Jak doskonale pamiętamy, krótko po przyjściu na świat ich synka, para postanowiła się rozstać. Królikowski nie czekał zbyt długo na ujawnienie, kim jest jego nowa partnerka. Od pewnego czasu para w ogóle nie kryje się ze swoim uczuciem przed kamerami.

Według informacji przekazanych przez portal Plotek, ostatnio Królikowski wraz ze swoją nową ukochaną, pojawił się na premierze sztuki „Ślub doskonały”. Jak się okazuje, podczas zdjęć na ściance, znany aktor pozował sam. Przez dalszą część imprezy para była jednak nierozłączna. Wszędzie chodzili razem, trzymając się za ręce.

Królikowski jest przekonany, że odnalazł miłość swojego życia

Jakiś czas temu, podczas wywiadu, którego Królikowski udzielił dla dziennikarzy magazynu Party, aktor wyznał, że Izabela mocno wspiera go w walce z chorobą.

- Moje życie miłosne było, cóż... szalone? Jednak jestem wdzięczny za każdą relację, bo doprowadziła mnie do tego, gdzie dziś jestem. Wiem, kim jestem, dokąd zmierzam, i cieszę się, że mam obok siebie odpowiednią osobę – powiedział aktor podczas wywiadu dla magazynu Party.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ