Jak przypomina portal "Jastrząb Post", tatuaże przez długi czas kojarzone były z osobami, które mają za sobą kryminalną przeszłość i zaangażowane w działalność przestępczą. Czasy się zmieniły i po tatuaże sięga coraz więcej osób, wród nich znani i lubiani. Kto w polskim show biznesie zdecyował się na dużą liczbę tatuaży? Zobaczcie zestawienie poniżej!

Agnieszka Chylińska

Jedną z artystek, które ozdobiły swoje ciało dużą ilością tatuaży jest Agnieszka Chylińska. Znajdziemy je nie tylko na rękach artystki, ale także między innymi na szyi artystki i w okolicach jej ucha. Trudno wyobrazić sobie Agnieszkę Chylińską bez nich!

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska ma co najmniej kilka tatuaży i z każdym z nich ma dla niej znaczenie, upamiętniając jakieś ważne wydarzenie, jakie miało miejsce w jej życiu. "To nie jest tylko obrazek, który chcę mieć na ciele, ale pewnego rodzaju komunikat" - zdradziła w wywiadzie z "Faktem".

Na plecach Martyny Wojciechowskiej zobaczyć można spory tatuaż z wizerunkiem wilka. Na obu jej przedramionach widać z kolei skrzydła.

Monika Miller

Charakterystycznym wizerunkiem ze sporą ilością tatuaży może się pochwalić także Monika Miller. Tatuaże zdobią między innymi obie ręce wnuczki byłego premiera, jej szyję, klatkę piersiową i część brzucha.

W jednym z wywiadów Monika Miller zdradziła, że pierwszym tatuażem, jaki sobie zrobiła, był klucz wiolinowy. Potem pojawiały się kolejne.

Paweł Mikołajuw – Popek

W kontekście tatuaży nie sposó nie wspomnieć o Popku. Tatuaże nie tylko pokrywają ogromną powierzchnię jego ciała, ale nawet gałki oczne!

Popek/YouTube @tvnpl

A jaki jest wasz stosunek do tatuażu?

To też może cię zainteresować: Wiele wskazuje na to, że znana dziennikarka znacząco rozwinie swoją karierę. Magda Mołek dostała interesującą propozycję

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego to już przeszłość. Prawda o ich rozstaniu wyszła na jaw dopiero teraz

O tym się mówi: Natychmiastowa reakcja Lary Gessler na pytanie o imię dla nienarodzonego synka. Gwiazda promienieje w ciąży. Już przygotowuje miejsce dla dziecka