Stacja TVN kolejny raz odniosła ogromny sukces. Jak poinformowano w jednym z ostatnich wydań Faktów, TVN Warner Bros otrzymało aż 15 nagród! To niebywałe osiągnięcie.

Ogromny sukces stacji!

Jak przekazano na portalu Teleshow, siedem srebrnych nagród, a także osiem złotych otrzymali dziennikarze oraz programy Warner Bros. Największą nagrodę odebrał natomiast Michał Przedlacki, który jest dziennikarzem „Superwizjera” i który to prowadził cykl reportaży na temat wojny w Ukrainie. Podczas odbioru nagrody dziennikarz stwierdził jednak, że największą nagrodą będzie dla niego zakończenie wojny w Ukrainie.

Materiał na temat ogromnego sukcesu stacji TVN przygotował Jacek Tacik. Podczas nagrania dziennikarza dodał, że stacje telewizyjne oraz pracujący w nich dziennikarze, powinni nie tylko relacjonować obecne wydarzenia, ale też obiektywnie rozliczać panującą obecnie władzę.

Co więcej, dodał także, że dobre reportaże mogą wywrzeć ogromny wpływ na rządzących, jak miało to miejsce w przypadku reportażu „Taka twoja uroda”, po którym Ministerstwo Zdrowia podjęło odpowiednie działania w kierunku diagnostyki i leczenia endometriozy.

Co na to TVP?

Okazuje się, że podczas reportażu nie zabrakło także uderzenia w Telewizję Polską.

- Najchętniej wybieranym źródłem informacji w kategorii TV, radio, prasa jest TVN. W rankingu zaufania TVN jest na drugim miejscu, a na ostatnim telewizja państwowa – mówił Jacek Tacik podczas nagrania.

Czy możemy zatem oczekiwać odwetu ze strony TVP, jak miało to miejsce już kilka razy wcześniej, tuż po takich publicznych pstryczkach?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ O: ZACZYNALI OD REALITY SHOW, A PÓŹNIEJ TRAFILI DO POLSKIEJ POLITYKI. LISTA ZNANYCH PARLAMENTARZYSTÓW I SAMORZĄDOWCÓW, KTÓRZY ZACZYNALI W TV JEST DŁUGA

PRZYPOMNIJ SOBIE: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI