Nie do dziś wiadomo, że politycy mogą liczyć na naprawdę dobre zarobki. Co więcej, jeśli zaangażowanie doprowadzi ich do pełnienia funkcji w Parlamencie Europejskim, to zarobki są już niesamowicie wysokie.

Kwoty mogą przyprawić o zawrót głowy!

Jedną z osób, która nie może narzekać na stan konta jest oczywiście Beata Szydło. Jak podaje portal Super Express, polityczka od 2019 do 2022 roku zgromadziła na koncie oszczędności w wysokości 115 tysięcy euro, czyli około 535 tysięcy złotych.

Dodatkowo Beata Szydło weszła także w posiadanie limuzyny audi, której wartość szacuje się na około 500 tysięcy złotych. Co więcej, dodatkowo nasza europoseł kupiła także Audi Q3, którego wartość to około 130 tysięcy złotych!

Warto także dodać, że Beata Szydło posiada dom o powierzchni 246 metrów kwadratowych, którego wartość to 400 tysięcy złotych. Jest także właścicielką 1,1189 ha użytków zielonych z budynkiem mieszkalnym, o wartości 300 tysięcy złotych.

Nie tylko Beata Szydło mocno się wzbogaciła!

Na pensje nie może narzekać także Robert Biedroń. Polityk oraz jego partner – Krzysztof Śmiszek, kupili wspólnie nieruchomości. Wartość nowego zakupu panów wycenia się na kwotę 2,3 miliona złotych!

– Wynagrodzenie i praca europosła są równie fantastyczne. Ale nie wydaję tylko na swoje potrzeby, zasilam często organizacje pozarządowe i charytatywne – zaznaczył Robert Biedroń podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

Portal "Życie News" pisał również: ODWAŻNE WYZNANIE MATEUSZA MORAWIECKIEGO. PREMIER POLSKIEGO RZĄDU POWIEDZIAŁ KILKA MOCNYCH SŁÓW NA TEMAT WZROSTU CEN. POLACY SĄ ZMUSZENI OSZCZĘDZAĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST PROSTA METODA, BY PODWYŻSZYĆ EMERYTURĘ. DODATKI DO ŚWIADCZENIA EMERYTALNEGO TO CAŁA LISTA. WIADOMO, KTO MOŻE Z NICH KORZYSTAĆ I W JAKI SPOSÓB