Wczoraj na portalu Wirtualna Polska pojawił się dramatyczny reportaż na temat sytuacji w Domu Pomocy Społecznej w Jordanowie. Ośrodek prowadzony jest przez zakonnice, które znęcają się nad wychowankami.

Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca!

Jak się okazuje, zakonnice dopuszczają się nie tylko przemocy psychicznej, ale i fizycznej! Siostry wiążą podopiecznych do łóżek, biją ich miotłą lub też pięściami, zamykają w klatkach lub nie wpuszczają na noc do ośrodka!

Portal Pomponik podaje natomiast, że głos na temat całej sprawy zabrała Paulina Młynarska. Dziennikarka od lat nie mieszka w Polsce, jednak cały czas bacznie obserwuje to, co dzieje się w jej ojczyźnie.

Kora ostrzegała już wiele lat temu!

Paulina Młynarska przypomniała, że sama Kora, w napisanej przez siebie biografii, mówiła o sytuacji we wspomnianym Domu Pomocy Społecznej i przestrzegała przed oddawaniem tam członków swoich rodzin!

- Zakonnice były dla nas w patologiczny sposób okrutne. Biły, wykręcały uszy, kazały - jak w bajce - klęczeć na grochu, znęcały się psychicznie. Miałam tak powykręcane, naderwane uszy, że dosłownie zwisały mi z głowy – pisała artystka w autobiografii.

Warto dodać, że Kora przebywała w ośrodku około 60 lat temu, kiedy sama miała 4 lata. Widocznie podejście do wychowanków nie zmieniło się od tego czasu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ O: ZACZYNALI OD REALITY SHOW, A PÓŹNIEJ TRAFILI DO POLSKIEJ POLITYKI. LISTA ZNANYCH PARLAMENTARZYSTÓW I SAMORZĄDOWCÓW, KTÓRZY ZACZYNALI W TV JEST DŁUGA

PRZYPOMNIJ SOBIE: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI