Jak podaje portal "Super Express", Jarosław Kaczyński jest jednym z tych polityków, który przyciąga uwagę wszystkich. I choć prezes PiS budzi skrajne emocje, nie ma nikogo, kto nie zna jego nazwiska. "Newsweek" poświęcił w ostatnim wydaniu Kaczyńskiemu obszerny artykuł. Znalazło się w nim kilka sekretów prezesa.

Tego obawia się prezes Kaczyński

Renata Grochal, która postanowiła przybliżyć czytelnikom dzień Jarosława Kaczyńskiego zdradziła, że preze PiS ma wiele obaw. Wśród największych wymieniła obawę przed ludźmi na ulicy, przegranych z Donaldem Tuskiem wyborów, a także utraty władzy. Jedna tym, co nabawa go największym lękiem jest zdrada, do jakiej może dojść ze strony współpracowników.

Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com
Jarosław Kaczyński. Źródło: youtube.com

Jeden z sąsiadów polityka z Żoliborza zdradził, że codziennie rano, kiedy prezes PiS wychodzi ze swojego domu, ochrania go aż 6 osób. O bezpieczeństwo Jarosława Kaczyńskiego mają dbać zarówno funkcjonariusze SOP-u, jak i patrolujący ulicę policjanci.

Obecnie, jako wicepremier, Jarosław Kaczyński często urzęduje w Kancelarii Premiera. Osoba z kancelarii zdradziła, że były premier nigdy nie chodzi do gabinetu Mateusza Morawieckiego - zawsze to szef rządu przychodzi do Jarosława Kaczyńskiego. Ponoć prezes traktuje Morawieckiego jako swoją wyrocznię, przynajmniej w sprawach ekonomicznych i związanych z polityką zagraniczną.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio
Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio

Prezes Kaczyński wszelkie posiłki spożywa w swoim gabinecie i zawsze sam. Ponoć nie przepada za odgłosami towarzyszącemu jedzeniu. Ponoć prezes z utęsknieniem czeka na moment odejścia z rządu, bo to zarządzanie partią jest jego prawdziwą pasją i czymś, w czym czuje się dobrze.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Pojawiły się bardzo niepokojące dane. Czy światu grozi konflikt nuklearny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sezon na wiosenne warzywa w pełni. Wiadomo, jak sprawić, aby pomidory w naszym ogrodzie rosły dorodne i soczyste. Ważna jest stała obserwacja sadzonek

O tym się mówi: Meghan Markle postawiła na szczerość w kwestii swoich dzieci. Żona księcia Harry’ego w otwarty sposób o Archim i Lilibet. Zdradziła ich uroczy sekret