Chaos spowodowany Polskim Ładem i szalejąca inflacja nie wpłynęły na poparcie Prawa i Sprawiedliwości. Elektorat tej partii rządzącej wciąż wiernie oddaje na nią swoje głosy w sondażach.

Polacy zdecydowali - wyniki sondaży są jednoznaczne

W ostatnim czasie Instytut Pollster wykonał dla „Super Expressu” sondaż partyjny. Okazuje się, że aż 36 procent badanych oddałoby w wyborach swój głos na Zjednoczoną Prawicę.

Nie ulega wątpliwości, że koronawirus spowodował wzrost wielu cen. Do tego doszły ogromne zmiany wynikające z Nowego Ładu. To wszystko nie zniechęciło jednak elektoratu PiS-u.

Politolog Antonii Dudek jest zaskoczony, że PiS wciąż jest liderem w sondażach. Uważa jednak, że około 30 procent wyborców Prawa i Sprawiedliwości to emeryci, którzy nie stracili na Polskim Ładzie i uważają, że „coś może być źle”.

Jakie poparcie ma Zjednoczona Prawica?

Mało tego, wielu seniorów zyskało na Polskim Ładzie, dlatego chętnie oddaliby ponownie swój głos na Prawo i Sprawiedliwość.

W sondażu partyjnym Instytutu Pollster na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska z poparciem 24,46 proc. Na trzecim miejscu jest Polska 2050 Szymona Hołowni (14,25 proc.).

Całość obrazu pokazuje, że do końca nie będziemy wiedzieli, kto będzie rządził po wyborach

- dodał politolog Antoni Dudek.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu