Jak podaje portal "Super Express", na jednym z toruńskich szaletów pojawiła się tabliczka. Od momentu, kiedy została przytwierdzona do ściany mówi o niej cały Toruń. Coraz głośniej mówi się o niej także w sieci. Jarosław Kaczyński z pewnością nie ma powodu do radości i dumy. Co łączy go z tablicą?

Tabliczka w Toruniu

Tabliczka znalazła się na jednej ze ścian toruńskiego szaletu w popularnym Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu kilka dni temu. Przymocowano do niej kawałek drewna i umieszczono napis, który od razu przyciągnął uwagę wszystkich. Mieszkańcy miasta Kopernika mogą przeczytać na nim, że tablica upamiętnia "męża stanu JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO" i to, jak spacerował on parkowymi alejkami 29 lutego 2021 roku.

W trakcie owego spaceru, jak głosi napis na tablicy, prezes Prawa i Sprawiedliwości miał nadepnąć na mniejszy konar i "przełamać go z hukiem na pół". Ów konar miał nie tylko zostać zabezpieczony przez służby i przekazany jako dar dla Toruniań, ale także zostać pozłocony przez prezydenta miasta w trakcie 30-lecia rozgłośni katolickiej ojca Tadeusza Rydzyka.

Władze Torunia o tabliczce

Rzeczniczka toruńskiego ratusza, Anna Kulbicka-Tondel komentując sprawę dla "Super Expressu" wskazała, że powieszenie tablicy nie odbyło się ani za zgodą, ani za wiedzą władz miasta. Zapewniła również, że zostanie ona bezzwłocznie usunięta ze ściany miejskiego szaletu.

Tablica na szalecie w Toruniu/Twitter @CityLive from Toruń
Tablica na szalecie w Toruniu/Twitter @CityLive from Toruń

Nie ulega wątpliwości, że Jarosław Kaczyński, choć cieszy się uznaniem wielu osób, ma również swoich przeciwników, którzy otwarcie wyrażają sprzeciw wobec jego działań i decyzji. Wam pozostawiamy ocenę tego sposobu krytyki politycznej działalności prezsa Prawa i Sprawiedliwości.

Co o nim myślicie?

To też może cię zainteresować: Ilona Łepkowska szczerze o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Czy dostrzega w tym zawodowe kłopoty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dodatkowe 500 złotych może trafić do seniorów. Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać ze wsparcia

O tym się mówi: Kasia Tusk znów przeżywa trudne chwile. "Czy ten szpitalny koszmar kiedyś się skończy"