Jak przypomina portal "Interia", przed dekadą cała Polska żyła sprawą zaginięcia małej Madzi z Sosnowca. Słysząc poruszające apele rodziców o oddanie im dziecka, Polacy mieli nadzieję, że sprawa skończy się dobrze. Niestety już wtedy mała Madzia nie żyła, zabita przez własną matkę.

Sprawa małej Madzi z Sosnowca

Mała Madzia z Sosnowca zmarła dokładnie 24 stycznia 2012 roku. Niestety śmierć spotkała ją z ręki jej własnej mamy. Katarzyna W. starała się odsunąć od siebie podejrzenia, utrzymując, że jej półroczna córeczka została porwana. Wskazywała, że została uderzona w tył głowy i straciła przytomność. Kiedy się ocknęła jej córki już nie było w wózku.

W poszukiwania małej Madzi zaangażowało się wiele osób, w tym Krzysztof Rutkowski. To właśnie jemu 2 lutego Katarzyna W. miała przyznać się, że dziewczynka nie żyje. Powiedziała wówczas, że śmierć dziecka była wynikiem nieszczęśliwego wypadku - miał nim być updek i uderzenie główką o próg.

Katarzyna W. wskazała, gdzie ukryła zwłoki swojej córeczki. Przeprowadzona sekcja zwłok wskazała, że zgon dziewczynki nastąpił w skutek nagłego uduszenia.

Co dzieje się z rodziną Madzi z Sosnowca

Matka Madzi została skazana na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo córki. Pierwszy wyrok zapadł 3 września 2013 roku. Odwołała się od niego zarówno Katarzyna W., jak i oskarżający ją prokurator. Sąd Apelacyjny w 2014 roku utrzymał w mocy wyrok sądu niższej instancji. Kasacja obrońcy i prokuratora została oddalona dwa lata później. Katarzyna W. odsiaduje karę w więzieniu.

Znacznie mniej wiadomo o tacie Madzi. Bartek Waśniewski tuż po tym, jak jego żona usłyszała wyrok, wystąpił z pozwem o rozwód. Kiedy sąd orzekł koniec ich małżeństwa, mężczyzna miał wyjechać za granicę. Prawdopodobnie udał się do Wielkiej Brytanii.

"Myślę, że Bartek nie chce wracać do przeszłości, która dla niego była dramatem" - stwierdził w rozmowie z "Faktem" Krzysztof Rutkowski, który jak przyznał, nie ma żadnego kontaktu z Bartkiem.

Bartek Waśniewski i Katarzyna W./YouTube @Jaro68
Bartek Waśniewski i Katarzyna W./YouTube @Jaro68

W 2013 roku ukazała się książka, w której Bartek zdecydował się opowiedzieć o swoim małżeństwie z Katarzyną W., a także o tamtych dramatycznych chwilach. W 2017 roku media obiegły informacje, że Bartek Waśniewski bierze udział w walkach MMA. Były to amatorskie zawody, z których dochód przeznaczony był na organizacje zajmujące się badaniem nad chorobami nowotworowymi. Czym teraz zajmuje się Bartek? Niewiadomo.

Pamiętacie tamte dni, kiedy cała Polska liczyła, że Madzia wróci do rodziców cała i zdrowa?

To też może cię zainteresować: Książę Harry ma kolejne problemy. Syn królowej serc może stracić swój status. Co postanowi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kamila Boś wyjawiła powody ciągłego bycia singielką. Dlaczego traktuje mężczyzn "z góry"

O tym się mówi: Aleksandra Domańska wydała poruszające oświadczenie. Podjęła bardzo trudną decyzję. Chodzi o jej wiarę