Jak podaje portal "Pikio", w mediach spekuluje się o tajemniczym "bracie", który ma zastąpić ojca Tadeusza Rydzyka, gdy ten zdecyduje się przejść na emeryturę. Przypomnijmy, 3 maja toruński redemptorysta obchodził 75 urodziny, a jest to wiek, w którym duchowni mogą przejść na emeryturę.

Emerytura ojca Rydzyka

Kiedy duchowny z Torunia obchodził swoje 75 urodziny, pojawiły się spekulacje, że ojciec Tadeusz Rydzyk zdecyduje się przejść na emeryturę. Spekulacje pomimo upływu kolejnych miesięcy nie ustają. Kto może zastąpić ojca Tadeusza Rydzyka? Wiele mówi się o tajemniczym bracie.

"Super Express" przeprowadził sondę, z której wynika, że większość wiernych chciałoby, że toruński kapłan zdecydował się przejść już na emeryturę. Czy ich życzenie się wkrótce spełni? Tego nie wiadomo, ojciec Tadeusz Rydzyk nie zabiera w tej sprawie głosu. Mimo to pojawiają się informacje o tym, kto być może go zastąpi.

YouTube

Zastępca Tadeusza Rydzyka

"Super Express" spekuluje, że zastępcąTadeusza Rydzyka może być znacznie mniej znany ojciec Jan Król. Od lat jest on współpracownikiem założyciela Radia Maryja. Jak donosi dziennik to właśnie on jest jednym z najbardziej zaufanych osób redemptorysty - jest on wicedyrektorem oraz prowadzącym program w Radio Maryja, oraz Telewizji Trwam. Zajmuje się także finansami.

Pełni także rolę kwestora, członkiem zarządu Fundacji Lux Veritatis, zasiada w komisji rewizyjnej fundacji Nasza Przyszłość oraz jest prezesem spółek Bonum i Geotermia Toruń. Wszystko wskazuje na to, że wykazuje się podobną, co ojciec Rydzyk zaradnością i żyłką do biznesu.

YouTube

Myślicie, że w najbliszym czasie możemy się spodziewać ogłoszenia decyzji ojca Tadeusza Rydzyka o przejściu na emeryturę?

To też może cię zainteresować: Matki otrzymały już nowe świadczenie. Program „Mama 4 plus” ma coraz więcej beneficjentów. Kto może otrzymać świadczenie

Zobaz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniah: Kraków: niedługo mija sto dwadzieścia lat od najsłynniejszego polskiego wesela. Zrekonstruowane miejsce wydarzenia jest dostępne do zwiedzania

O tym się mówi: Nikt nie spodziewał się takiego obrotu zdarzeń. Rafał Trzaskowski wyjawił całą prawdę na temat zagadkowej sytuacji