Matka Sabiny rozwiodła się z mężem, gdy dziewczynka miała 2 lata, i wkrótce wyszła za kogoś innego. Najpierw mieszkali z matką i ojczymem, potem kupili własny dom. Sabina jest studentką trzeciego roku na wydziale bezpłatnym. Mieszka z matką i ojczymem, a także przyrodnim bratem i siostrą.

Dziewczyna zawsze miała dobre relacje z ojcem. Ojciec poświęcał jej dużo czasu w przeciwieństwie do jej matki i ojczyma. Około 4 lata temu ożenił się ponownie. Mają też własne mieszkanie. I syna. Kilka miesięcy temu babcia Sabiny od strony ojca. Swoje trzypokojowe mieszkanie i działkę z domem na przedmieściach przekazała swojej jedynej wnuczce.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Ojciec poprosił Sabinę o przekazaniu mu czegoś ze spadku. Zgodziła się. Po pierwsze dlatego, że opiekował się nią ojciec z żoną, po drugie – ponieważ nie był nią zainteresowany. Matka i ojczym też chcieli wyrwać coś ze spadku po babci. Zażądali, aby Sabina sprzedała część majątku babci, kupiła sobie jednopokojowe mieszkanie, a resztę pieniędzy podzieliła między przyrodniego brata i siostrę.

Stwierdzili, że skoro matka zatrzymała ją po rozwodzie, to Sabina powinna im się w ten sposób odwdzięczyć.

Sabina nie chce sprzedawać mieszkania. Obawia się jednak, że jej matka i ojczym poczują się urażeni i przestaną ją utrzymywać na studiach. Będzie musiała rzucić studia i podjąć pracę. Wtedy nie zdobędzie wyższego wykształcenia. Podzieliła się swoimi rozterkami z ojcem.

Ojciec sprzeciwił się, żeby opuszczała uczelnię. Oczywiście jest przeciwny sprzedaży mieszkania. "Problem z mieszkaniem rozwiążesz po ukończeniu studiów. Dziś masz gdzie mieszkać i to z całkowicie legalnych powodów. I możesz wynająć mieszkanie swojej babci. Zarobione pieniądze wystarczą Ci na rozwiązanie wszystkich problemów domowych. Nawet jeśli mieszkanie z mamą i jej rodziną stanie się ciężarem, można wynająć jednopokojowe mieszkanie i żyć spokojnie" – powiedział.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Tego ranka czuła się zmęczona. Miała ściśnięty żołądek i bolały ją plecy": Jej mąż nie wahał się i zadzwonił po karetkę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazdorska afera. Andrzej Piaseczny w ogniu krytyki. Menedżer Przybylskiej grzmi: "Skandaliczne zachowanie"

O tym się mówi: Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka. Znana jest przyczyna jej odejścia