Marcin Hakiel i Dominika Serowska emanowali, gdy zjawili się na imprezie organizowanej przez Pudelka. Ciężarna Dominika zjawiła się w dopasowanym kombinezonie, który uwydatniał jej krągłości. Wszyscy obecni byli już pewni, że rodzina Marcina się powiększy.

Zachowała tę informację dla siebie

Tancerz przypuszczalnie wyjaśnił już sytuację swoim dzieciom, które ma z Kasią Cichopek, która o ciąży Dominiki dowiedziała się szybciej niż tabloidy. Jak podają media, aktorka zachowała klasę i nie opowiadała o ciąży Dominiki, zanim rozdmuchały to media. Jak ustalili dziennikarze, Kasia Cichopek poczuła ulgę na wieść o spodziewanym dziecku Dominiki i Marcina. Miała przyznać, że wzrosły jej nadzieje na to, że Marcin w końcu zajmie się swoim życiem, zamiast atakować ją w mediach i na Internecie.

Katarzyna Cichopek poczuła ulgę na wieść o ciąży Dominiki

Wygląda na to, że Marcin Hakiel nareszcie zdołał odpuścić sobie temat rozstania z żoną i na dobre zacumował w porcie zwanym "związek i rodzina". Dominika Serowska w wywiadzie udzielonym Pudelkowi przyznała, że czuje się całkiem dobrze podczas ciąży, choć jej kulinarne zachcianki ciążowe, jak ogórki z lodami powodują pewne oczywiste przypadłości.

Przyjście na świat wspólnego dziecka otworzy w życiu Marcina Hakiela i Dominiki Serowskiej nowy, ich wspólny rozdział życia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Na szczęście Katarzyna Cichopek życzy Marcinowi jak najlepiej w nowym związku, byle tylko przestał rozdmuchiwać temat ich burzliwego rozstania. Jego pamiętny wywiad w programie dla kobiet, na długo pozostawił bolesną zadrę w sercu aktorki.

Nam pozostaje życzyć Marcinowi i Dominice szczęścia i powodzenia, a Kasi upragnionego spokoju od perturbacji z byłym mężem.

Nie przegap: Gratulacje płyną do Marceliny Zawadzkiej. Wspaniałe wieści

Zerknij: Z życia wzięte. "Matka siedzi mi na karku": Przeczytałam i nie mogłam uwierzyć własnym oczom