Jak przypomina portal "Pomponik", rodzina Kubackich mierzy się z ogromnym dramatem. W niedzielę żona skoczka trafiła do szpitala z powodu problemów kardiologicznych. Skoczek w wydanym komunikacie pryznał, że stan jego żony jest poważny, a lekarze walczą o jej życie. Sympatycy Kubackiego postanowili wesprzeć swojego idola, organizując wyjątkową akcję. Poznajcie szczegóły!

Marta Kubacka walczy o życie

Po tym, jak Dawid Kubacki wycofał się z niedzielnego konkursu w Vikersund, wszyscy zastanawiali się nad powodem takiej decyzji naszego skoczka. Wydano lakoniczny komunikat, że skoczek nie wystartuje z powodów osobistych.

Dzień później Dawid Kubacki poinformował, że nie wystartuje już w żadnym konkursie sezonu, co spowodowane jest poważnym stanem jego żony. Marta Kubacka miała trafić do szpitala w minioną niedzielę z powodów problemów kardiologicznych. Skoczek przyznał, że lekarze toczą dramatyczną walkę o życie jego ukochanej.

Do Dawida Kubackiego i jego bliskich popłynęła ogromna lawina wsparcia. O swojej modlitwie zapewniali sportowcy, celebryci, politycy oraz przedstawiciele kościoła. Także sympatycy Kubackiego próbowali go pocieszyć, podkreślając, że Marcie uda się wyjść cało z opresji.

Wyjątkowy gest fanów Dawida Kubackiego

W sieci pojawiła się poruszająca akcja, której organizatorzy proszą o "szturm modlitewny", który ma być wsparciem nie tylko dla Marty Kubackiej, ale dla całej jej rodziny. Część internautów pod wezwaniem zamieszczała modlitwy przez wstawiennictwo świętych (m.in. św. Józefa).

Inni zamieszczali słowa wsparcia, życząc Marcie "szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły". Nie brakowało zapewnień o tym, że całym sercem wspierają całą rodzinę Marty w tym trudnym okresie.

Co sądzicie o tej inicjatywie?

To też może cię zainteresować: Jak poznali się Dawid i Marta Kubacki. Ich spotkanie było nieuniknione

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Świeżo upieczona matka podpisała zrzeczenie się praw rodzicielskich. Zaraz potem poszła na randkę

O tym się mówi: Antek Królikowski znów wpakował się w kłopoty. Czy aktor po raz kolejny złamał prawo. Ekspertka nie ma co do tego wątpliwości