Portal „Pudelek” podaje, że nadal trwa konflikt w brytyjskiej rodzinie królewskiej, a według ekspertów wkrótce na pewno przybierze on na sile.

Tym razem nie chodzi jednak o samego Harry’ego i Williama czy też ich ojca, ale bardziej o kiepskie relacje Camilli i Meghan Markle.

Źródła bliskie rodzinie podają, że obie panie od początku się nie dogadywały. Amerykanka miała odrzucić porady, które na początku dawała jej macocha Harry’ego.

Wszystko uległo pogorszeniu jeszcze bardziej gdy para zdecydowała się na wyprowadzkę z Wielkiej Brytanii i do tego udzieliła słynnego wywiadu oskarżając pewną osobę o rasistowskie uwagi. Wiele osób wówczas wskazywało, że miała stać za nimi właśnie Camilla, która zapytała o kolor włosów ich dziecka.

Fani Meghan Markle później wskazywali, że żona Karola miała też donosić na synową tabloidom zdradzając jej sekrety.

Będzie jeszcze gorzej

Królewska ekspertka skomentowała niedawno publicznie w telewizji, że relacje między Maghan i Camillą na pewno się nie poprawią, a to wszystko przez brak chęci Amerykanki.

„Meghan nie miała zamiaru zaprzyjaźnić się z królową Camillą i była znudzona oraz mało zainteresowana jej radami. To idiotyczne. Meghan powinna już wiedzieć, że nie przekona do siebie ludzi, jeśli nie zyska aprobaty Camilli” - uważa Daisy Cousens.

Do tej pory emocje między poszczególnymi członkami rodziny studziła królowa Elżbieta. Teraz jak jej już zabrakło, może dojść do kolejnej afery.

rodzina królewska / YouTube: Nicki Swift

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Pacjentów czekają spore zmiany w działaniu przychodni Podstawowej Opieki Medycznej. Zaczną obowiązywać już w październiku

Jak informował portal „życie.news”: IMGW wydało ostrzeżenia dla wielu regionów Polski. Trzeba przygotować się na intensywne zjawiska atmosferyczne. Co przyniesie pogoda w weekend

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Marcin Hakiel zdradził, czy rozwód wpłynął na to, jak wygląda jego rodzicielstwo. Przy okazji opowiedział o pasjach swoich dzieci

Sprawdź również ten artykuł: Eksperci alarmują. Zimą nasze telefony komórkowe mogą przestać działać. Czy jest szansa, że uda się tego uniknąć