Jak przypomina portal "Pomponik", w ostatnim czasie Piotr Kraśko trafił do szpitala. Problemy zdrowotne dziennikarza bardzo mocno odbijają się na jego córce, która bardzo martwi się jego stanem. Żona dziennikarza nie ukrywa, że Piotr ma dla kogo żyć i o co walczyć.

Piotr Kraśko ma za sobą trudny czas

W ostatnim czasie wizerunek Piotra Kraśki mocno ucierpiał. Najpierw głośno było o tym, że policja zatrzymała go na prowadzeniu samochodu bez uprawnień, które zostały mu cofnięte przed 7. laty. Aktor usłyszał prokuratorskie zarzuty i zgodził się na karę 100 tysięcy złotych.

Potem TVP przygotowało materiał o tym, że choć zarabiał miliony aż przez cztery lata miał nie płacić podatków. Dziennikarz wyjaśnił całe zamieszanie w specjalnym oświadczeniu, wskazując, że cała sprawa została wyjaśniona z Urzędem Skarbowym już 5 lat temu.

Dodał, że wyciąganie tego informacji ma oczywisty związek z faktem, że jest on pracownikiem stacji TVN, która jest solą w oku obecnej władzy. Wyraził też nadzieję, że stacja TVP równie mocno będzie dążyła do prześwietlania majątków przedstawicieli władzy publicznej.

Problemy mocno odbiły się na zdrowiu dziennikarza

Natłok problemów najwidoczniej odbił się na zdrowiu Piotra Kraśki. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że dzinnikarz trafił do szpitala. Ponoć pobyt w placówce medycznej szczególnie mocno dał się we znaki jego córce, która bardzo przeżywa rozłąkę z ukochanym tatą.

Żona dziennikarza ma osobiście dopilnować tego, żeby Piotr zaczął o siebie zdecydowanie bardziej dbać. W końcu "ma dla kogo żyć". Przed nim jeszcze wiele marzeń do spełnienia i wyzwań, którym chciałby sprostać. Karolina Ferenstain-Kraśko nie ma wątpliwości, jej ukochany musi wreszcie zwolnić tempo.

Myślicie, że Piotr Kraśko faktycznie zdecyduje się zadbać o siebie i zwolnić tempo?

To też może cię zainteresować: Niezwykle smutna wiadomość dotarła do mediów. Nie ma już z nami znanego aktora

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polacy otrzymują dziwne SMSy. "Witajcie w Rosji". O co chodzi

O tym się mówi: Wakacyjny wypoczynek nie dla wszystkich Polaków. Wiadomo ilu z nas nie wyjedzie na wakacje z powodu szalejącej drożyzny