Jak podaje portal "Super Express", Grażyna Wolszczak postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych zdjęciem spalonego mieszkania. Aktorka nie ukrywa, że cała sytuacja mocno nią wstrząsnęła. Postanowiła zaapelować do wszystkich, aby pamiętali o zagrożeniu.

Grażyna Wolszczak nie kryje poruszenia sytuacją

Grażyna Wolszczak wspólnie z Cezarym Harasimowiczem na co dzień mieszkają w jednym ze stołecznych apartamentowców. W mediach społecznościowych aktorka poinformowała swoich obserwatorów, że w budynku wybuchł pożar. Do postu aktorka dołączyła zdjęcia kłębów dymu wydobywających się z jednego z mieszkań.

Na wyobraźnię odbiorców szczególnie mocno działa trzecie zdjęcie zamieszczone przez Grażynę Wolszczak, na którym możemy zobaczyć strawione ogniem mieszkanie. Aktorka wyjaśniła, że pożar wybuchł w mieszkaniu znajdującym się dwa piętra pod należącym do niej apartamentem. Zajmowała je mama z małym dzieckiem.

Aktorka podkreśliła, że mieszkanie, aby znów mogło być zdatne do zamieszkania wymaga gruntownego remontu. Okazuje się, że niezbędne będzie wymienienie nawet instalacji elektrycznej, co oznacza konieczność kłucia ścian.

Przy okazji Grażyna Wolszczak postanowiła zaapelować do wszystkich, aby pamiętali o ubezpieczeniu należących do siebie domów i mieszkań, bo w takiej sytuacji, w jakiej znalazła się jej sąsiadka będziemy mogli liczyć na wypłatę odszkodowania, które pokryje koszty remontu i pozwoli wrócić do normalnego życia.

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do apelu Grażyny Wolszczak o ubezpieczanie naszych mieszkań i domów.

To też może cię zainteresowć: Oszuści nie próżnują. Stary sprawdzony sposób na wyłudzenie poprzez SMS-y w dalszym ciągu zbiera ogromne żniwo. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsza wypowiedź Karola Strasburgera powala na kolana. Aktor i gospodarz „Familiady” wyznał, że ma problem z dzieckiem. Deklaruje, że nie jest jego

O tym się mówi: Czas na czternaste emerytury zbliża się coraz bardziej. Wypłaty dodatkowego świadczenia z ZUS już wkrótce. Na jak wysokie sumy mogą liczyć seniorzy