Jak przypomina portal "Super Express", od 24 lutego trwa rosyjska agresja na Ukrainę. Jak wielu Ukraińców, tak i ich pierwsza dama przeżywa bardzo trudne chwile. Jej męża całkowicie pochłonęły sprawy związane z obroną kraju i rodaków. Ołena Zełenska w szczerym wywiadzie zdradziła, jak wygląda teraz jej małżeństwo.

Trudne doświadczenia

Ołena Zełenska nie ukrywa, że wojna jest dla niej bardzo trudnym doświadczeniem. Każdy kolejny dzień zdaje się być coraz trudniejszy do zniesienia, podobnie jak to, że nie wiadomo, jak długo może jeszcze potrwać. Ukraińska pierwsza dama porównała obecną sytuację do sprintu, który zmienił się teraz w maraton, w którym wciąż nie widać końca.

Ołena Zełenska odniosła się do zamachu na Centrum Handlowe w miejscowości Krzemieńczuk w środkowej Ukrainie. Na ten moment bilans ofiar wynosi co najmniej 20 osób zabitych i 59 rannych, z których 29 trafiło do szpitala. Podobnie, jak jej mąż, Zełenska uznała wydarzenie za atak terrorystyczny.

Jak teraz wygląda małżeństwo Zełenskich?

Ołena Zełenska przyznała, że rosyjska agresja na jej kraj, nie pozostała bez wpływu na jej małżeństwo. Dodała, że podobnie, jak jej związki wielu ukraińskich rodzin, jej związek z Wołodymyrem Zełenskim "został zawieszony".

Dodała, że tak, jak miliony ukraińskich kobiet i ona czeka na zakończenie wojny, aby znów ona, jej mąż i ich dzieci, mogli być razem. Dodała, że w trakcie trwającej wojny, nie widziała się z Wołodymyrem Zełenskim przez dwa miesiące.

Ołena i Wołodymyr Zełenski/YouTube @India Today
Ołena i Wołodymyr Zełenski/YouTube @India Today

Myślicie, że już niebawem koszmar ukraińskich rodzin się skończy i będą mogły znów być razem?

To też może cię zainteresować: Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow o zakończeniu operacji na Ukrainie. Podał absurdalny warunek. Czego oczekuje Rosja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśm w ostatnich dniach: Odważne słowa premiera polskiego rządu. Mateusz Morawiecki przekonuje, co czeka Zachód przy przedłużającym się konflikcie na Ukrainie. O co chodzi

O tym się mówi: Kolejne ostrzeżenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. W wielu regionach Polski może być bardzo