Wojciech Glanc jest jednym z najbardziej znanych poslkich profetów. Jasnowidz chętnie dzieli się z innymi swoimi wizjami. Jego przepowiednie często pojawiaja się w sieci, by wszyscy mogli skorzystać z jego daru. Tak było i tym razem. Glanc postanowił powiedzieć wszystkim o tym, co w najbliższym czasie czeka Polskę. Czy powinniśmy się bać?

Wojciech Glanc przedstawił najnowszą przepowiednię o Polsce i uchodźcach. Ostrzega nas przed najgorszym!

Wojciech Glanc przepowiedział to, jak w naszym kraju rysowała się będzie sytuacja związana z kryzysem uchodźczym wywołanym wojną w Ukrainie. Jego przepowiednia nie jest pocieszająca. To, co zdecydował się nam zdradzić, wzbudza niepokój.

Jasnowdz Glanc nie ukrywa swoich obaw. Jego zdaniem Polskę czeka prawdziwy kryzys. Jak twierdzi z dnia na dzień w naszy kraju wzrastała będzie agresja wobec Ukraińców. Profeta twierdzi, że związane jest to bezpośrednio z brakiem przesłanek na szybkie zakończenie wojny na Ukrainie. Jego zdaniem wojna będzie trwała jeszcze bardzo długo. Uważa także, że może dojść do swego rodzaju katastrofy na płaszczyźnie społeczno-ekonomicznej. Wielu nie będzie chciało czy też nie będzie miało środków na pomoc uchodźcom i sytuacja stanie się mocno napieta.

Wojciech Glanc/ screen yt
Wojciech Glanc/ screen yt

Zerknij: Ten prosty patent nada ogórkom kiszonym wyjątkowy smak. Korzystały z niego nasze babcie

To też może cię zainteresować: Nie wszyscy seniorzy będą zadowoleni z salda konta w lipcu. Wielu może być zaskoczonych wysokością świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieproszeni lokatorzy opanowali balkon. Jak pozbyć się gniazda os i przy tym nie ucierpieć

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan zażyczyła sobie od męża apartament. O co chodzi